Šeimininkai Kėdainiuose galėjo tarti paskutinį žodį, tačiau Regimanto Minioto metimas iš vidutinio nuotolio nebuvo taiklus.

Pirmame kėlinyje po puikaus Dainiaus Adomaičio auklėtinių starto komandas skyrė 11 taškų (12:1), bet deficitą „Nevėžis“ panaikino dar iki ketvirčio pabaigos.

Po ilgosios pertraukos sostinės ekipa vėl pabandė atitrūkti: iš pradžių surengė spurtą 10:0, o vėliau dar saugiau jaustis galėjo ketvirtame kėlinyje – 70:58. Vis tik penki Valdo Vasyliaus taškai iš eilės privertė D. Adomaitį prašyti pertraukėlės.

Gabrielius Maldūnas leido „Nevėžiui“ atgaivinti intrigą (67:73), o likus pusantros minutės svarbų metimą pataikė ir Adonte Parkeris – 69:73.

Šeimininkai toliau mažino deficitą po Zaido Hearsto taškų (71:73), į Artiomo Parachovskio dėjimą tritaškiu atsakė R. Miniotas – 74:75.

Baltarusiui kitoje atakoje buvo užfiksuotas 3 sekundžių taisyklės pažeidimas. Galiausiai „Nevėžis“ turėjo 2,2 sek. išplėšti pergalei, tačiau R. Miniotas proga nepasinaudojo.

Kėdainių ekipoje debiutavęs Z. Hearstas per 28 minutes pasižymėjo 8 taškais (4/9 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), 2 atkovotais kamuoliais, tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Rytas“ LKL turnyro lentelėje rikiuojasi antras (16 pergalių/5 pralaimėjimai), „Nevėžis“ lieka priešpaskutinis devintas (4/17).

„Nevėžis“: Adonte Parkeris (4/12 dvitaškių, 6 rez. perd.) ir Regimantas Miniotas – po 12, Gintautas Matulis 11, Gabrielius Maldūnas ir Zaidas Hearstas – po 9.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas (4/5 tritaškių) 16, Artiomas Parachovskis (8 atk. kam.) ir Rokas Stipčevičius – po 13, Arnas Butkevičius ir Eimantas Bendžius – po 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (39)