Šeimininkai pirmavo pirmąsias 35 minutes, bet tuomet „Lietkabelis“ pirmą kartą išsiveržė į priekį (74:73). Paskutinėmis minutėmis svečiai padidino pranašumą ir iškovojo pergalę.

Panevėžio komandoje 21 tašką surinko Jamaras Wilsonas (8 atk. kam., 5 rez. perd.), 16 - Mindaugas Kupšas (19 min., 6/6 dvitaškiai, 4/4 baudos, 6 atk. kam.), 15 - Saulius Kulvietis (4/6 tritaškiai), 12 - Stefanas Sinovecas, 10 - Paulius Valinskas.

Ispanijos ekipai 26 taškus pelnė Francisco Cruzas, 11 - Danas Clarkas, 10 - Christianas Eyenga.

Pirmojo rato rungtynėse panevėžiečiai namuose Fuenlabrados komandą nugalėjo 78:67.

Jau anksčiau galimybes patekti į ketvirtfinalį praradęs „Lietkabelis“ (4 pergalės/10 pralaimėjimų) C grupėje užėmė penktą vietą ir pelnė teisę tęsti pasirodymą FIBA Europos taurės turnyre. Visgi Panevėžio klubas šios galimybės atsisakė.

C grupėje trečiadienį Atėnų AEK, kuriam atstovauja Jonas Mačiulis, savo aikštėje 77:76 (25:13, 21:19, 15:18, 16:26) nugalėjo Antverpeno „Telenet Giants“ klubą.

J. Mačiulis per 20 min. pelnė 3 taškus (1/5 dvitaškis, 1/2 bauda), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį ir 4 sykius prasižengė.

Ketvirtą pergalę iš eilės pasiekęs AEK (12/2) tapo grupės nugalėtoja ir pateko į aštuntfinalį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)