Graikijos ekipa pirmame kėlinyje atrodė visiškai pasimetusi ir leido „Neptūnui“ be pasipriešinimo skrosti savo gynybą.

14-ą min. Lietuvos klubas pirmavo net 40:21. Besibaigiant antram kėliniui šeimininkai susiėmė, o po pertraukos bandė įvelti varžovus į artimesnę kovą. Nors rezultatyvumas krito, „Neptūnas“ sugebėjo išlaikyti saugią dviženklę persvarą iki finalinės sirenos.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 19 (3/4 dvit. 4/4 trit.), Kyle'as Weaveris 15, Jerai Grantas 13 (12 akt. kam.), Osvaldas Olisevičius 10, Simas Galdikas 6.

„Promitheas“: Rionas Brownas 15, Langstonas Hallas ir Leonidas Kaselakis – po 13.

Lapkritį namuose klaipėdiečiai apmaudžiai pralaimėjo graikams 82:83.

Laimėję Graikijoje Kazio Maksvyčio auklėtiniai išlieka lenktynėse dėl vietos antrame turnyro etape. D grupėje jie pakilo laipteliu aukštyn į penktą vietą.

Norint palypėti dar aukščiau, „Neptūnui“ reikės dar vienos pergalės paskutiniame pirmo Čempionų lygos etapo ture. Po savaitės uostamiesčio krepšininkai savoje arenoje susitiks su „Medi Bayreuth“ (Vokietija) komanda.

Pasirodymą varžybose pratęs keturi stipriausi pogrupio klubai, 5-6 vietas užėmusios ekipos kelsis į FIBA Europos taurės turnyrą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)