Pirmoje mačo pusėje „Chimki“ ekipa ne kartą buvo kiek toliau pabėgusi nuo šeimininkų (18:26, 30:39), tačiau „Avtodor“ krepšininkai gana greitai pavydavo svečius.

„Chimki“ po dviejų kėlinių pirmavo 50:47, tačiau Saratovo klubas po ilgosios pertraukos spurtavo 8:0 bei išsiveržė į priekį 55:50.

Įpusėjus trečiam kėliniui „Avtodor“ aitrūko 62:55 ir Rimas Kurtinaitis paprašė minutės pertraukėlės.

Po jos jau lietuvio vadovaujami „Chimki“ krepšininkai laimėjo atkarpą 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 63:62.

Prieš lemiamą kėlinį „Avtodor“ atsiliko 70:71.

Ketvirtą kėlinį sėkmingiau sužaidęs „Chimki“ iškovojo rezultatyvią pergalę 100:92.

Primename, artimiausias rungtynes „Chimki“ ketvirtadienį Eurolygoje žais su Kauno „Žalgiriu“.

„Avtodor“: Trae Youngas 23 (8/13 dvit., 12 rez. perd.), Borisas Savovičius 21 (3/4 trit.), Tre McLeanas 12, Artiomas Zabelinas 11 taškų.

„Chimki“: Antonio Crockeris 18 (3/4 trit.), Jordanas Mickey 17, Malcolmas Thomasas ir Jevgenijus Vialcevas (6 rez. perd.) po 14, Stefanas Markovičius 12 taškų.