Dvikovą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po Gyčio Masiulio tritaškio jau pirmame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą – 17:28. Tačiau Antano Sireikos auklėtiniai nepasimetė ir, vedami viską pataikiusio Antano Udro, ne tik prisivijo savo varžovus, bet ir juos pralenkė dar prieš didžiąją pertrauką – 49:47.

Atkakli kova tęsėsi ir toliau: ketvirto kėlinio pradžioje „Šiauliai“ pirmavo 77:73. Visgi „Neptūnas“, daugiausiai Deivido Gailiaus pastangomis, atsakė spurtu 0:9 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 77:82 (likus žaisti 6 min.). Tiesa, šeimininkai neatlyžo ir netrukus minutės pertraukėlės prašė jau Kazys Maksvytis – 84:84 (likus 5 min.).

Nors po jos klaipėdiečiai vėl atitrūko (87:93), Saulės miesto atstovai atsisakė kapituliuoti ir dar kartą išlygino rezultatą – 93:93. Lemiamai atakai 24 sek. turėję neptūniečiai nieko nepešė: uždarytas D. Gailius prarado kamuolį – pratęsimas!

Jį atkarpa 0:7, kurią vainikavo tolimas Osvaldo Olisevičiaus šūvis, atidarė „Neptūnas“, bet po A. Sireikos minutės pertraukėlės intriga vėl atgijo – 98:100 (likus 1 min. 30 sek.). Vis dėlto vieni LKL lyderių atsilaikė ir išsivežė pergalę į Klaipėdą – 103:106.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 22 (5/7 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 3/4 baudos), Antanas Udras 17, Arminas Urbutis ir Benas Griciūnas po 13, Karolis Lukošiūnas 10, Ignas Vaitkus 9 taškai.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 21 (5/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/6 baudos, 27 naud. balai), Deividas Gailius 20, Osvaldas Olisevičius 16, Laimonas Kisielius 12, Tomas Delininkaitis 9 taškai.

Komandų tikslai šiuo metu – skirtingi: šiauliečiai siekia pakilti iš paskutinės, dešimtos, turnyro lentelės vietos, o klaipėdiečiai stengiasi išsaugoti antrąją poziciją, kuri suteiktų namų aikštės pranašumą LKL pusfinalyje.

Abu pirmus tarpusavio mačus šį sezoną laimėjo „Neptūnas“ – 98:88 Šiauliuose ir 80:76 uostamiestyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (44)