D. Gailiaus ir Jerai Granto vedamas „Neptūnas“ pabėgo po ilgosios pertraukos ir įveikė svečius iš Prienų 85:68 (16:13; 18:16; 30:19; 21:20).

Vos antras rungtynes su „Neptūno“ marškinėliais šį sezoną žaidęs D. Gailius pelnė 15 taškų. Už jį rezultatyviau žaidė tik J. Grantas, kurio sąskaitoje – 17 taškų.

Prieniškių gretose po 13 taškų surinko Anthony Lee ir Mindaugas Lukauskis.

Klaipėdiečiai pirmoje rungtynių dalyje nuo varžovų niekaip negalėjo pabėgti ir po 20 minučių turėjo 5 taškų persvarą – 34:29.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos „Neptūnas“ įsijungė aukštesnę pavarą, surengė spurtą 10:0 ir pabėgo nuo varžovų (55:40).

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ įgijo ir 20 taškų persvarą (69:49), o per likusį laiką nebeleido „Skycop“ ekipai ženkliai sumažinti atsilikimo. Nors prieniškiai sutriušinimo išvengė, intrigos jiems atkurti nepavyko.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 17 (6 atk. kam., 25 n.b.), Deividas Gailius 15, Osvaldas Olisevičius ir Tomas Delininkaitis po 10, Simas Galdikas ir Paulius Dambrauskas (8 atk. kam.) po 8.

„Skycop“: Anthony Lee ir Mindaugas Lukauskis po 13, Gintaras Leonavičius 12, Žygimantas Janavičius (10 rez. perd.) ir Darjušas Lavrinovičius po 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)