„Daruššafaka“ pirmavo tik pirmą mačo minutę, po Žanio Peinerio taškų atsidūrė priekyje 5:0. Tai ir buvo vieninteliai latvio pelnyti taškai šiame mače.

Tačiau „Anadolu Efes“ gana greitai gynyboje sukaustė svečius ir patys sparčiai tolo į priekį.

Po pirmo kėlinio šeimininkai pirmavo 21:14, o per ilgąją pertrauką švieslentė fiksavo „Anadolu Efes“ 20-ies taškų pranašumą – 45:25.

Antroje mačo pusėje „Daruššafaka“ intrigos negrąžino ir ketvirtą vietą užimanti „Anadolu Efes“ į savo sąskaitą įsirašė 13-ą pergalę.

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 15, Vasilije Micičius 11, Rodrigue Beaubois 10 taškų..

„Daruššafaka“: Toney Douglasas 17, Jeremy'is Evansas 14 taškų.

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojusi „Anadolu Efes“ (13 pergalių/6 pralaimėjimai) ekipa Eurolygoje užima ketvirtąją vietą, o „Darussafaka Tekfen“ (2/17) klubas yra paskutinis - 16-as.

Podgoricos „Budučnost“ (5-14) – Madrido „Real“ (15-4) 73:60 (19:15, 17:13, 20:20, 17:12)

Netikėtai rungtynės klostėsi Podgoricoje, kur „Budučnost“ po dviejų kėlinių pirmavo prieš Madrido „Real“ 36:28, o po pertraukos trečią kėlinį pradėjo 6-iais taškais iš eilės (42:28).

Prieš lemiamą kėlinį „Real“ atsiliko 48:56. Šeimininkai išsaugojo pergalingą pranašumą ir palaužė Eurolygos čempionus 73:60 (19:15, 17:13, 20:20, 17:12).

„Budučnost“: Norrisas Cole'as 14, Goga Bitadzė (10 atk. kam.) 13, Coty'is Clarke'as (12 atk. kam.) 12, Earlas Clarkas ir Edwinas Jacksonas po 10.

„Real“: Sergio Llullas 10, Trey Thompkinsas 9, Rudy Fernandezas 8, Facundo Campazzo 7 taškai.

„Real“ (15 pergalių/4 pralaimėjimai) Eurolygoje užima antrąją vietą, o „Buducnost Voli“ (5/14) komanda yra 15-a.

Eurolygos rikiuotė po 19 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmesti, praleisti taškai):