Taip kėdainiškiai viena pergale atitrūko nuo paskutinėje vietoje esančių „Šiaulių“ (3/15).

„Nevėžis“ galingai pradėjo antrąjį kėlinį ir po atkarpos 14:2 turėjo solidų pranašumą – 41:25. Vis tik skirtumą mažinti uteniškiai ėmė tritaškiais, keturis pataikė puikiai žaidęs Gytis Radzevičius ir deficitas liko tik minimalus – 63:64.

Iki pat rungtynių pabaigos tęsėsi lygi kova. Komandos keitėsi tolimais metimais, o svarbų, likus pusantros minutės, pataikė Chauncey Collinsas, padidinęs „Nevėžio“ persvarą – 93:89. Karoliui Guščikui pataikius baudos metimą „Juventus“ turėjo 48 sekundes panaikinti 3 taškų deficitui, tačiau G. Radzevičius šįkart šovė netaikliai, o Adonte Parkeris priartino prie pergalės šeimininkus.

Nors Martinas Gebenas dar pataikė iš toli (93:95), po greitos pražangos A. Parkeris baudų metimais įtvirtino „Nevėžio“ pergalę.

Karjeros naudingiausias rungtynes sužaidė trys žaidėjai. Ch. Collinsas vedė į priekį „Nevėžį“: 24 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos ir 32 naudingumo balai per 32 minutes.

15 taškų pridėjo Gabrielius Maldūnas, 14 – Regimantas Miniotas (2/2 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 1/1 bauda).

„Juventus“ gretose žibėjo Dovis Bičkauskis, per 36 minutes pelnęs 24 taškus (3/7 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų bei surinkęs net 37 naudingumo balus.

Minėtas G. Radzevičius per 33 minutes surinko 19 taškų (4/5 tritaškiai) ir 21 naudingumo balą.

Į aikštę grįžęs Lukauskis atvedė į pergalę „Skycop“

Vienas krepšininkas grįžo, kitas išvyko, tačiau tokie pokyčiai sudėtyje Prienų „Skycop“ (7/11) iš vėžių neišmušė. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai „Betsafe-LKL“ rungtynėse namuose 85:72 (24:10, 16:26 17:15, 28:21) po atkaklios kovos palaužė lentelės kaimynus Alytaus „Dzūkiją“ (6/12).

Šiame mače „Skycop“ jau galėjo verstis du mėnesius nerungtyniavusiu Mindaugu Lukauskiu. Veteranas pasirodė puikiai – surinko 19 taškų ir 21 naudingumo balą bei vedė savo ekipą pergalės link.

Prieš pat rungtynes prieniškiai taip pat paskelbė apie kitas permainas sudėtyje.

Komandą paliko į Rusiją rungtyniauti išvykstantis naudingiausias ekipos krepšininkas Mike'as Bruesewitzas. Per vieną iš rungtynių pertraukų jam buvo įteikti simboliniai Prienų klubo marškinėliai.

Rungtynėse taip pat nedalyvavo į žmonos gimdymą išskubėjęs Arnas Labuckas bei traumuotas Domantas Šeškus.

„Skycop“ rungtynėse rekordiškai daug rėmėsi metimais iš toli – iš net 40 bandymų taiklūs buvo 17 (42 proc.).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje tritaškį pataikė Martynas Gecevičius ir šeimininkai po ilgos pertraukos atitrūko – 60:51. Tačiau Alytaus krepšininkai sudėti ginklų nebuvo linkę – 65:62. Vėliau taikliais metimais prieniškius į priekį truktelėjo Vytenis Lipkevičius ir Darjušas Lavrinovičius – 76:69. Čia pat tritaškį pridėjo M. Lukauskis, dvi baudas pataikė D. Lavrinovičius (81:70), alytiškiai puolime strigo ir likus minutei nugalėtojas jau buvo aiškus.

„Skycop“: Mindaugas Lukauskis – 19 (5/6 tritaškiai), Darjušas Lavrinočius (9 atk. kam.), Žygimantas Janavičius (8 rez. perd.) ir Kšištofas Lavrinovičius – po 12 taškų.

„Dzūkija“: Matas Jogėla – 19 (8 atk. kam.), Dominykas Domarkas – 16, Paulius Petrilevičius – 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)