Aikštės šeimininkai itin sėkmingai žaidė trečio kėlinio viduryje, kai atsilikdami 39:42 sugebėjo surengti spurtą 14:0 ir išsiveržė į priekį 53:42.

Graikijos čempionai rankų nenuleido ir ketvirtame kėlinyje sužaidus 3 minutes „Barcelonos“ pranašumas vėl buvo minimalus – 62:61.

Vis dėlto pergalės iš rankų Svetislavo Pešičaus auklėtiniai nenorėjo išleisti ir sėkmingai sužaidę dvikovos pabaigą triumfavo 79:68.

15 min. žaidęs buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas prie pergalės prisidėjo 2 taškais (0/1 tritaškiai, 2/4 baudos), 2 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais ir 5 išprovokuotomis pražangomis.

L. Lekavičius Atėnų ekipai per 22 min. pelnė 8 taškus (2/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas, prasižengė 3 kartus ir surinko 7 naudingumo balus.

Atėnų ekipa kitą savaitę, sausio 18 dieną, Kaune susigrums su jau keturis iš eilės pralaimėjimus savo sąskaitoje skaičiuojančia „Žalgirio“ komanda.

„Barcelona“: Thomas Heurtelis 23 (6/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/5 baudos), Kevinas Seraphinas 14 (7 atk.k.).

Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 17 (5/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/2 baudos), Jamesas Gistas, Lukas Lekavičius, Nickas Calathesas, Konstantinas Mitoglou po 8.