Taikliais tritaškiais prapliupusios komandos pirmą kėlinį kovojo taškas į tašką. „Bayern“ pranašumas ėmė ryškėti antrajame kėlinyje, kurį aikštės šeimininkai laimėjo 30:23.

Įpusėjus rungtynėms „Bayern“ pirmavo 53:45, o iniciatyvą išlaikyti savo rankose Vokietijos klubui padėjo fantastiškai taikliai mesti tritaškiai – 9/10.

Po didžiosios pertraukos Miuncheno ekipa nemažino apsukų ir netrukus komandas skyrė net 15 taškų (67:52) praraja.

Simone Pianigiani auklėtiniai priartėjo prie varžovų tik antroje nerezultatyvaus ketvirto kėlinio pusėje – po M. Kuzminsko dėjimo iš viršaus komandas skyrė tik 4 taškai 81:77. Tačiau aikštės šeimininkai susigrąžino iniciatyvą ir triumfavo 93:87.

Miuncheno komanda įspūdingai taikliai metė tritaškius – pataikė 12 iš 18 (66,7 proc.)

A. Gudaitis per 31 min. pelnė 18 taškų (5/8 dvitaškiai, 8/8 baudos), atkovojo 10 kamuolių, blokavo metimą, išprovokavo 6 pražangas, pats prasižengė 4 kartus ir surinko 28 naudingumo balus.

M. Kuzminskas per 14 min. surinko 6 taškus (3/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, perėmė kamuolį, kartą suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Antradienį Milano komanda savo aikštėje 85:90 turėjo pripažinti „Barcelonos“ pranašumą.

„Bayern“: Nihadas Dedovičius ir Maodo Lo po 18, Petteri Koponenas ir Stefanas Jovičius po 14.

„Armani“: Mike'as Jamesas 29 (2/5 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 10/11 baudos, 5 rez.p., 31 naud. b.), Artūras Gudaitis 18 (10 atk.k.), Dairis Bertanis 11.

Visą pirmąją rungtynių dalį namie žaidę Vitorijos „Baskonia“ (8-10) krepšininkai vijosi savo varžovus, o perlaužti dvikovos eigą sau naudinga linkme jiems pavyko tik trečio ketvirčio pabaigoje.

Baskai galiausiai įveikė rankas nuleidusią Las Palmaso „Gran Canaria“ (6-12) ekipą 83:66 (16:23, 23:19, 16:9, 28:15).

Baskonia“: Marcelinho Huertas 24 (5/9 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 2/2 baudos, 6 rez.p. 29 naud.b.), Vincentas Poirier 20, Ilimane Diopas 13.

„Gran Canaria“: Ondrejus Balvinas 16, Eulis Baezas 12, Marusas Erikssonas 11.