Jonavos krepšininkai čempionato turnyro lentelėje užima 13 vietą. Šeštadienį jonaviečiai Šakiuose nuo 16 valandos susitiks su vietos „Vyčio“ ekipa.

Svečiai iš Kauno geriau pradėjo rungtynes bei po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 7 taškais (20:13). Jonaviečiai ėmė vytis varžovus ir jau antrojo kėlinio viduryje pirmavo (26:24).

Netrukus po Jaleno Bradley tritaškio „Sintek-Jonava“ pirmavo 5 taškais (31:26). Nors jaunieji žalgiriečiai priartėjo, po pirmosios mačo dalies pirmavo Rimanto Grigo auklėtiniai (35:34).

Po didžiosios pertraukos Jonavos klubas surengė spurtą 9:0 ir nutolo (44:34). Per kitas beveik penkias minutes jonaviečiai pelnė tik tris taškus, tačiau kauniečiai priartėjo nežymiai (41:47). Ketvirčio pabaigoje „Sintek-Jonava“ susigrąžino dviženklį pranašumą (56:45).

Toliau fantastiškai rungtyniavę Augustinas Jankaitis ir Martynas Linkevičius padėjo „Sintek-Jonavai“ susikrauti dviženklį pranašumą (63:49).

Rankų nenuleidę žalgiriečiai bandė priartėti (71:77), tačiau šeimininkams pergalę įtvirtino taškus rinkęs M. Linkevičius (84:75).

Jonavos „Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 21 taškai, Martynas Linkevičius 20 (15 atk. kam., 7 rez. perd.), Jalen Bradley 13, Martynas Pacevičius 11, Rytis Juknevičius 10.

Kauno „Žalgiris-2“: Rokas Jokubaitis ir Marius Valinskas po 15, Lukas Uleckas 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)