Rungtynių pradžioje Rusijos čempionai žaidė kaip iš natų – pataikė kone visus metimus ir įpusėjus kėliniui pirmavo 16:4. Tačiau iš nokdauno „Maccabi“ krepšininkai pakilo greitai ir spurtavę 0:9 lipo varžovams ant kulnų.

Pajutę savo žaidimą svečiai perėmė iniciatyvą ir antrame kėlinyje jau patys diktavo sąlygas aikštėje. Sėkmingai grumdamiesi baudos aikštelėje Ionnio Sfairopoulo auklėtiniai beveik be klaidų atakavo krepšį ir sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 7 taškų – 39:46.

Įspūdingai žaidusiam svečių aukštaūgiui Alexui Tyusui, vienoje atakoje dukart blokavusiam varžovų metimus, maskviečiai sunkiai rado tinkamą atsaką, rungtynės buvo stabdomos ir dėl laikmačio trikdžių, kurie CSKA tvirtovėje, atrodo, tampa dažnu reiškiniu.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą 48:48, tačiau „Maccabi“ iniciatyvos iš rankų neišleido.

Rezultatyviausios Eurolygos komandos puolimo mašina netikėtai sustojo ir ketvirtojo kėlinio viduryje Dimitrio Itoudžio auklėtiniai pavojingai atsiliko 10 taškų – 64:74.

Aikštės šeimininkų pastangos nedavė laukto rezultato, svečiai likus žaisti 3 minutes pirmavo 12 taškų – 70:82. CSKA krepšininkams pabaigoje liko nesportinės pražangos ir neviltis.

Tel Avivo komanda įspūdingai taikliai metė dvitaškius – 35/47 (74,5 proc.), laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 34:25 ir kone dvigubai mažiau klydo – 7:13.

A. Tyusas pagal blokuotus kamuolius tapo visų laikų Eurolygos lyderiu, aplenkęs legendinį graiką Ioanį Bourousį.

„Maccabi“ prieš CSKA paskutinį kartą buvo laimėjusi 2004 metų Eurolygos finalo ketverte, kai pusfinalyje rusus nugalėjo 68:67.

Nelaukta pergalė Maskvoje kilstelėjo „Maccabi“ turnyro lentelėje aukštyn, Tel Avivo komanda aplenkė ir stumtelėjo žemyn Kauno „Žalgirį“.

Maskvos CSKA: Nando de Colo 16 (4/8 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 2/2 baudos, 6 rez.p.), Willas Clyburnas 16, Othello Hunteris 12 (9 atk.k.).

Maccabi“: Yovelis Zoosmanas 15 (4/4 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 1/1 baudos, 6 atk.k., 22 naud.b.), Johnny O'Bryantas 14, Alexas Tyusas 12 (6 atk.k.), Deandre Kane'as 10.

Atkakliame Eurolygos autsaiderių mūšyje Podgoricos „Budočnost“ (4-14) savo aikštėje įveikė Stambulo „Daruššafaka“ (2-16) ekipą 75:74 (16:14, 20:28, 22:11, 17:21) ir nutraukė 6 iš eilės pralaimėjimų seriją.

Nugalėtojas paaiškėjo tik per paskutines mačo sekundes. Likus žaisti 13 sek. svečiai po dviejų taiklių baudų metimų išsiveržė į priekį 73:74, tačiau tašką šioje dvikovoje padėjo Norriso Cole'o dvitaškis.

Budočnost“: Edwinas Jacksonas 18 (2/2 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos), Norrisas Cole'as 17, Coty Clarke'as ir Goga Bitadze po 11.

Daruššafaka“: Toney Douglas 14 (8 rez.p., 4 per.k.), Oguzas Savašas ir Jeremy Evansas po 12.