4 min. 23 sek. prireikė „Fenerbahče“, kol pelnė pirmuosius taškus rungtynėse Stambule, o „Žalgiris“ tuo metu suteikė vilties pirmaudamas 0:5. Tačiau tuomet prasidėjo aikštės šeimininkų spurtas 8:0 ir po pirmo kėlinio Š. Jasikevičiaus auklėtiniai atsiliko 19:11.

Su „Žalgirio“ apranga dar pirmame kėlinyje debiutavęs naujokas Deonas Thompsonas pradžiugino pirmuoju taikliu metimu, tačiau vėliau dukart prasižengė, gavo bloką ir sėdo ant atsarginių suolo.

Bloguoju pranašu antrajame kėlinyje tapo Brandono Davieso nesportinė pražanga, kurią teisėjai įžvelgė amerikiečiui pataikius Janui Vesely alkūne į galvą. Taiklūs tolimi tritaškiai ir nesunkiai įveikta gynyba po krepšiu leido „Fenerbahče“ įgyti net 19 taškų pranašumą – 38:19. Tik Lauryno Biručio, Edgaro Ulanovo ir Pauliaus Jankūno pastangos leido skirtumą šiek tiek apkarpyti.

Agresyviau gintis po didžiosios pertraukos pradėję Lietuvos čempionai sugebėjo priartėti prie varžovų per 10 taškų (51:41), tačiau daugiau „Fenerbahče“ neleido.

Paskutinio ketvirčio pradžia buvo sėkminga svečiams, kurie daugiausia B. Davieso ir N. Wolterso dėka sumažino skirtumą iki 7 taškų (57:50), tačiau „Fenerbahče“ kapitonas Melihas Mahmutoglu pelnė 5 taškus iš eilės ir užgesino žalgiriečių spurtą.

Aikštės šeimininkų atradimas ketvirtame kėlinyje M. Mahmutoglu likus žaisti 3 minutes smeigė taiklų tritaškį (71:55) ir palaidojo visas žalgiriečių viltis. Galutinis rezultatas - 78:61.

Kitas Eurolygos rungtynes Kauno „Žalgiris“ žais sausio 18 dieną savo aikštėje su Atėnų „Panathinaikos“, kurio aprangą vilki ir buvęs žalgirietis Lukas Lekavičius.

Fenerbahče“: Kostas Sloukas 14 (5/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/4 baudos, 6 rez.p.), Melihas Mahmutoglu 14 (4/4 ditaškiai, 2/2 tritaškiai), Janas Vesely 13 (12 atk.k.).

Žalgiris“: Brandonas Daviesas 12 (5/11 dvitaškiai, 2/2 baudos), Paulius Jankūnas 9 (5 atk.k.), Nate'as Woltersas 8, Laurynas Birutis, Artūras Milaknis ir Marius Grigonis po 6, Aaronas White'as 5, Edgaras Ulanovas 4, Rokas Jokubaitis ir Deonas Thompsonas po 2, Th. Walkupas ir D. Waltonas po 0.