Rungtynių pradžia priklausė „Fenerbahče“ krepšininkams – puikiai išnaudodami aikštės šeimininkų klaidas ir provokuodami pražangas jie po pirmo kėlinio pirmavo 23:13.

Tačiau antrajame kėlinyje komandos tarsi apsikeitė vaidmenimis. „Chimki“ spurtavo 11:0 ir per 4 minutes niekais pavertė varžovų pranašumą, sumažindami skirtumą iki minimumo – 27:28.

Vėl metęs į aikštę starto penketo žaidėjus Ž. Obradovičius atlaikė aikštės šeimininkų šturmą, tačiau tik trumpam. Netrukus Georgioso Bartzoko auklėtiniai persvėrė rezultatą savo naudai 36:35.

Po didžiosios pertraukos vėl iniciatyvą į savo rankas perėmė svečiai, tačiau kėlinio pabaigoje dar vieną spurtą surengę „Chimki“ persvėrė rezultatą savo naudai 56:51.

Trečiame kėlinyje asmeninę 2000 taškų ribą Eurolygoje peržengė „Fenerbahče“ vidurio puolėjas Janas Vesely.

Iki rungtynių pabaigos aikštėje virė kova taškas į tašką. „Chimki“ likus žaisti 1 sek. pirmavo 72:71, tačiau prasižengė prieš Nicolo Melli. Pastarasis, galėjęs išplėšti pergalę, pataikė vieną baudos metimą ir komandos stojo žaisti pratęsimą.

Per papildomas 5 minutes G. Bartzoko auklėtiniai buvo dvigubai pranašesni - 12:6 ir iškovojo skambią pergalę.

Paskutinį ir iki šiol vienintelį kartą Stambulo „Fenerbahče“ pralaimėjo ketvirtame Eurolygos ture spalio 25 dieną išvykoje Stambulo „Anadolu Efes“ ekipai 83:89.

Chimki“: Stefanas Markovičius 13, Dee Bostas ir Anthony Gillas po 12, Tony Crockeris 10, Jordanas Mickey, Charlesas Jenkinsas ir Garlonas Greenas po 9.

Fenerbahče“: Melihas Mahmutoglu 18, Janas Vesely 17, Kostas Sloukas 11, Micolo Melli 9.