Kovingas pirmas kėlinys nesuteikė didesnio pranašumo nė vienai komandai, o antrajame spurtavę „Anadolu Efes“ krepšininkai susikrovė net 16 taškų pranašumą (22:38). Prie to itin prisidėjo Adrienas Moermannas, vien per antrą kėlinį pelnęs 13 taškų.

Po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ mėgino inicijuoti spurtą, tačiau Ergino Atamano auklėtiniai nesunkiai jį užgesino.

Negana to, skirtumą ketvirto kėlinio viduryje svečiai padidino iki 25 taškų – 47:72. Kas taps rungtynių nugalėtoju jau klausimų nekilo, o formalumus sutvarkiusios komandos išsiskyrė užfiksavę įtikinamą Stambulo ekipos pergalę.

Pirmąjį komandų susitikimą šį sezoną Stambule „Žalgiris“ laimėjo 93:79.

Ketvirtadienį Lietuvos čempionų laukia antras šią savaitę turkiškas iššūkis – dvikova Stambule su Eurolygos lydere „Fenerbahče“ komanda. Pastaroji antradienį po 12 pergalių iš eilės pralaimėjo Maskvos srities „Chimki“ krepšininkams.

Nė vienas žalgirietis nepelnė dviženklio taškų skaičiaus, o varžovų ekipoje spindėjo prancūzas Adrienas Moermanas. Jis pelnė 23 taškus (5/8 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus. A. Moermanas Kaune pakartojo savo pelnytų taškų rekordą Eurolygoje.

Stambulo ekipoje ne kaip susiklostė rungtynės buvusiems žalgiriečiams – Jamesas Andersonas ir Brockas Motumas taškų nepelnė, o vienas iš ekipos lyderių Vasilije Micičius dvikovą baigė su 5 taškais (1/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 0/1 baudos), 2 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 2 klaidomis sąskaitoje.

Žalgiris“: Marius Grigonis 9, Brandonas Daviesas 8, Derrickas Waltonas ir Nate'as Woltersas po 7, Aaronas White'as 6, Laurynas Birutis, Thomas Walkupas ir Edgaras Ulanovas po 5, Paulius Jankūnas ir Lukas Uleckas po 2, Rokas Jokubaitis 0.

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 23 (5/8 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 1/1 baudos, 6 atk.k.), Bryantas Dunstonas 13, Rodrigue'as Beaubois 12, Shane'as Larkinas ir Krunoslavas Simonas po 9, Dogus Balbay 6, Vasilije Micičius 5, Jamesas Andersonas, Brockas Motumas, Sertačas Sanli, Metečanas Birsenas po 0.

Rungtynių statistika

„Žalgiris“Statistika„Anadolu Efes“
20/43 (46,5 proc.)Dvitaškiai20/34 (58,8 proc.)
3/11 (27,3 proc.)Tritaškiai11/26 (42,3 proc.)

"Žalgiris" pralaimi 58:79.
"Žalgirio" sirgaliai atsistoję skanduoja palaikydami Š. Jasikevičiaus auklėtinius. Gražus gestas. Th. Walkupas pataiko tritaškį.
Th. Walkupas pataiko dvitaškį - 55:79.
Sh. Larkinas pataiko tritaškį - 53:79.
B. Dunstonas tęsia sėkmingų metimų seriją, L. Birutis viena ranka varžovo gynybos neįveikia.
L. Uleckas debiutinėse rungtynėse Eurolygoje pelno pirmuosius taškus - 53:74.
Skirtumą dvitaškiu tirpo L. Birutis - 51:72.
A. Milaknis perėmus kamuolį pelno lengvus taškus iš po krepšio - 49:72.
M. Grigonis pataiko baudų metimus, kitoje aikštės pusėje R. Beaubois pelno dvitaškį. Kitoje atakoje dar dvitaškį prideda T. Pleissas - 47:72.
D. Balbay pataiko tritaškį - 45:68.
Svečiai kėlinį pradeda taikliu dvitaškiu - skirtumas triuškinantis - 45:65.
Po trijų kėlinių "Žalgiris" atsilieka 45:63.
B. Dunstonas pelno du taškus su pražanga. B. Daviesui tai - ketvirtoji pražanga. B. Dunstono baudos metimas taiklus.
A. Moermanas pataiko dvitaškį, B. Daviesas sunkiai, bet pelno dvitaškį per B. Dunstoną - 45:60.
D. Waltonas perėmęs kamuolį pelno du taškus su pražanga. Baudos metimas taiklus - 43:58.
A. Milaknis laisvas nepataiko tritaškio, o A. Moermanas krauna kamuolį iš viršaus - 40:58.
D. Waltonas dvitaškiu iš po krepšiu stabdo varžovus, tačiau R. Beaubois taip pat taiklus - 40:56.
R. Beaubois po M. Grigonio klaidos pataiko dar vieną tritaškį - 38:54. Minutės pertraukėlė.
M. Grigonis pataiko dvitaškį, tačiau kita ataka baigiasi netaiklu P. Jankūno metimu. Kitoje aikštės pusėje A. Moermanas smeigia tritaškį - 38:51.
E. Ulanovas puskabliu pelno dvitaškį, o kitoje atakoje išprovokuoja pražangą. Pataiko vieną baudos metimą - 36:48.
B. Dunstonas blokuoja L. Biručio metimą, K. Simonas pataiko tris taškus - 33:48.
B. Daviesas prasižengia trečią kartą, K. Simonas pataiko abu baudos metimus - 33:45.
B. Daviesas antru mėginimu įridena kamuolį į krepšį - 33:43.
A. Moermanas ir po didžiosios pertraukos nesustabdomas. Prancūzo taiklus tritaškis. B. Daviesas atsako dvitaškiu iš vidutinio nuotolio - 31:43.
"Žalgiris" po dviejų kėlinių atsilieka 29:40.
B. Dunstonas pataiko iš po krepšio, o M. Grigonio tritaškis paskutinę sekundę skrieja pro šalį.
M. Grigonis smeigia taiklų tritaškį - 29:38.
P. Jankūnas mažina skirtumą dviem baudų metimais. Kamuolį perėmęs N. Woltersas dar prideda greitą dvitaškį - 26:38. Svečiai prašo minutės pertraukėlės.
"Žalgiris" klysta, K. Simonas kitoje aikštės pusėje stoja prie baudų metimo linijos. Abu metimai taiklūs - 22:38. Svečiai pavojingai tolsta.
A. Moermanas nesustabdomas. Prancūzas pelno du taškus su pražanga. Minutės pertraukėlės prašo Š. Jasikevičius. Po taiklaus baudos metimo  - 22:36.
Kiek chaotiškas "Žalgirio" puolimas pastaruoju metu baigiasi arba klaida, arba netaikliu metimu iš sudėtingos padėties.
Laimėjęs kovą dėl kamuolio puolime A. Moermanas pelno dvitaškį - 22:33.
N. Woltersas nesunkiai perrėžia varžovų gynybą ir pelno du taškus iš po krepšio - 22:31.
N. Woltersas pataiko tritaškį ir nutraukia taškų badą, bet A. Moermanas atsako tuo pačiu - 20:31.
A. Moermanas po D. Brandono klaidos pelno dar du taškus - 17:28.
A. Moermanas pataiko tritaškį, Sh. Larkinas perima kamuolį ir pelno lengvus taškus - 17:26.
D. Balbay smeigia tritaškį, dar dvitaškį prideda K. Simonas - 17:21.
L. Birutis greitoje kontratakoje krauna kamuolį iš viršaus taisydamas netaiklų komandos draugo metimą - 17:16.
L. Birutis išprovokuoja T. Pleisso pražangą. Vidurio puolėjas taiklus tik kartą nuo baudų metimo linijos - 15:16.
A. Milaknis antrą kėlinį pradeda nuo netaiklaus tritaškio.
"Žalgiris" po pirmo kėlinio atsilieka 14:16.
B. Motumo paskutinis metimas netaiklus.
Eurolygoje debiutuoja jaunasis žalgirietis Lukas Uleckas.
D. Waltonas išprovokuoja B. Motumo pražangą ir meta tris baudų metimus. Amerikietis taiklus dukart - 14:16.
R. Beaubois smeigia tritaškį - 12:16.
Po M. Grigonio perdavimo A. White'as išveda "Žalgirį" į priekį - 12:11. Varžovai greitai atsako tuo pačiu.
M. Grigonis kitoje aikštės pusėje pelno dvitaškį - 10:11.
Turkų ekipos netaiklių tritaškių seriją  nutraukia V. Micičius
Rungtynės tęsiasi sėkmingai "Žalgiriui" - A. White'as lygina rezultatą - 8:8.
Prieš rungtynes V. Micičius gavo atminimo dovaną iš "Žalgirio" klubo.
B. Daviesas ir toliau neprisitaiko, "Žalgirio" vidurio puolėjas pataikė 1/4 dvitaškių šiame kėlinyje. Minutės pertraukėlė.
V. Micičius pelno du taškus, bet nepataiko baudos metimo - 6:8.
A. White'as po N. Wolterso perdavimo sugrūda ore pakabintą kamuolį į krepšį - 6:6.
B. Daviesas mėgina ranką iš vidutinio nuotolio, bet netaikliai. Laimei, nepataiko ir varžovai.
B. Daviesas sudėtingą metimą mėgina pataikyti, bet tikslo nepasiekia.
B. Dunstonas siautėja po "Žalgirio" krepšiu - pelno du taškus su pražanga.
B. Dunstonas pergudrauja žalgiriečių gynybą - 4:4.
V. Micičius sviedžia netaiklų tritaškį, tuo pačiu atsako N. Woltersas.
E. Ulanovas agresyviai žaidžia po varžovų krepšiu ir pelno taškus.
Abi komandos apsikeičia klaidomis, N. Wolterso netaiklų metimą taiso B. Daviesas - 2:2.
B. Dunstonas pelno taškus iš po krepšio.
"Anadolu Efes" starto penketas: V. Micičius, A. Moermanas, J. Andersonas, B. Dunstonas, K. Simonas.
Ką tik nušvilptas Eurolygos himnas Kauno "Žalgirio" arenoje.
"Žalgirio" starto penketas: N. Woltersas, Th. Walkupas, A. White'as, E. Ulanovas, B. Daviesas.