Stambule didelių staigmenų nebuvo – „Fenerbahče“ trečiame kėlinyje mėgavosi 21 taško persvara (69:48) ir galėjo atsipalaiduoti.

Tiesa, tai Ž. Obradovičiaus auklėtiniams galėjo būti pavojinga – kovingieji baskai sumažino skirtumą iki minimumo likus žaisti 5 minutes.

Vis dėlto, susiėmę Eurolygos favoritai netruko susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas ir laimėti rekordinį 12-ą kartą iš eilės.

Fenerbahče“: Nicolo Melli 19, Janas Vesely 15, Marko Guduričius , Kostas Sloukas ir Luigi Datome po 13.

Baskonia“: Shavonas Shieldsas 22, Vincentas Poirier 15, Darrunas Hilliardas ir Luca Vildoza po 11, Mattas Janningas 10.

Principinių varžovų Graikijoje akistatoje Pirėjo „Olympiakos“ (10-6) netikėtai lengvai savo aikštėje įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (7-9) krepšininkus.

Nuo pirmųjų dvikovos akimirkų iniciatyvą tvirtai į savo rankas perėmę Davido Blatto auklėtiniai su kiekviena minute didino skirtumą ir po trijų kėlinių užtikrintai pirmavo 59:38.

Vos antras rungtynes Atėnų komandai Eurolygoje diriguojantis Richardo Pitino iki pabaigos taip ir nerado būdų sustabdyti įspūdingai žaidžiančius varžovus.

Nugalėtojų ekipoje nesulaikomas buvo 18 taškų surinkęs Janis Strelniekas (4/5 tritaškiai), o N. Milutinovas prie 18 taškų dar pridėjo ir 18 atkovotų kamuolių.

Buvęs žalgirietis Axelis Toupane'as per 10 minučių pelnė 5 taškus ir atkovojo kamuolį.

„Panathinaikos“ komandoje Nickas Calathesas surinko 13 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Antras pagal rezultatyvumą buvo Lukas Lekavičius.

Lietuvis per 22 minutes pelnė 10 taškų (2/8 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

Olympiakos“: Nikola Milutinovas 18 (18 atk.k. 41 naud.b.), Janis Strelniekas 18, Kostas Papanikolaou 12, Georgios Printezis 11.

Panathinaikos“: Nickas Calathesas 13 (7 rez.p.), Lukas Lekavičius 10, Thomas Deshaunas ir Thanasis Antetokounmpo po 8.

Paskutinėse Eurolygos penktadienio rungtynėse „Barcelona“ (9-7) savo aikštėje 97:65 (29:16, 25:11, 19:18, 24:20) sutriuškino turnyro autsaiderius Stambulo „Daruššafaka“ (2-14) krepšininkus.

Nuo rungtynių pradžios skirtumą auginę katalonai didžiausią persvarą turėjo ketvirto kėlinio pradžioje, kai pirmavo net 37 taškais – 84:47.

Atsigaunančiai Barselonos komandai tai buvo jau trečia pergalė iš eilės, o „Daruššafaka“ krito po 15-ame ture netikėtai iškovotos pergalės prieš Pirėjo „Olimpiakos“.

Nugalėtojams buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per 19 min. pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškis, 2/3 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

Barcelona“: Thomas Heurtelis 18, Kevinas Seraphinas 12, Chrisas Singletonas ir Jaka Blažičius po 10, Ante Tomičius ir Victoras Claveras po 9.

Daruššafaka“: Toney Douglas 23 (6 atk.k.), Stantonas Kiddas 9.