„Ryto“ komanda priekyje buvo didžiąją rungtynių dalį, o keletą kartų sostinės krepšininkai buvo įgiję ir dviženklį pranašumą.

10 taškų persvara vilniečiai pirmavo ir ketvirtojo kėlinio pradžioje (69:59), tačiau tuomet varžovams pralaimėjo atkarpą 3:11 ir intriga vėl sugrįžo (72:70 likus žaisti 3 min.).

Visgi lemiamas minutes sėkmingiau sužaidė „Rytas“, dar kartą įkvėptas galingo pagrindinio mačo herojaus Dominique'o Suttono darbo gynyboje ir galingo dėjimo.

Amerikietis ant savo pečių vilniečius tempė pirmoje rungtynių pusėje, kai iki ilgosios pertraukos surinko 17 taškų, pataikęs visus 6 savo metimus iš žaidimo.

Rungtynes D. Suttonas baigė iš viso per 30 min. pelnęs 21 tašką (6/9 dvit., 2/2 trit., 3/5 baud.), atkovojęs 5 kamuolius ir surinkęs 28 naudingumo balus. Puolėjas išprovokavo 9 varžovų pražangas.

Sėkmingai Europos taurėje su „Ryto“ marškinėliais debiutavo ir naujausias vilniečių pirkinys – vidurio puolėjas iš Baltarusijos Artiomas Parachovskis, kuris per 21 min. surinko 14 taškų (7/9 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, galingai grūmėsi po krepšiais ir pademonstravo šaltakraujiškumą, pataikydamas svarbų dvitaškį iš vidutinio nuotolio paskutinę mačo minutę. Baltarusis surinko 20 efektyvumo balų.

Be Lietuvos ir Serbijos komandų Europos taurės E grupėje varžosi „Monaco“ (Prancūzija) ir Berlyno ALBA (Vokietija). Šios dvi ekipos jėgas tarpusavyje išmėgins ketvirtadienio vakarą. Kitą savaitę vilniečiai išvykoje kovos su „Monaco“.

Apskritai šiame mače galų gale patikimai veikė Vilniaus komandos toliašaudė artilerija. „Ryto“ gretose bent po vieną tritaškį trečiadienio vakarą pataikė net 7 krepšininkai.

Kovą po lenta „Rytas“ pralaimėjo 31-35, abi komandos atliko po 22 rezultatyvius perdavimus, vilniečiai suklydo 11, o jų varžovai – 15 kartų.

„Rytas“: Dominique'as Suttonas 21 (5 atk. kam.), Artiomas Parachovskis 14 (8 atk. kam.), Martynas Echodas 11 (8 atk. kam.)., Deividas Sirvydis 9, Arnas Butkevičius 7, D. J. Seeley 7, Mindaugas Girdžiūnas 5, Eimantas Bendžius ir Rokas Stipčevičius (7 rez. perd.) – po 3 taškus.

„Partizan“: Rade Zagoracas 17, Jockas Landale'as 15, Vanja Marinkovičius 13, Alexas Renfroe 7 (6 atk. Kam., 8 rez. perd.), Marcusas Paige'as ir Djordje Gagičius – po 6 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (59)