Panevėžiečiai šiose rungtynėse vertėsi su aštuoniais žaidėjais, kadangi kojos traumą patyrė Vaidas Kariniauskas.

„Dzūkija“ sėkmingai pradėjo susitikimą ir iškart išsiveržė į priekį. Skirtumas ėmė augti, antrame ketvirtyje tapo dviženklis, o po ilgosios pertraukos „Lietkabelio“ bandymas naikinti deficitą buvo tik trumpalaikis.

Saulius Kulvietis ir Žiga Dimecas skirtumą mažino iki 2 taškų (42:44), o į Artūro Jomanto taškus atsakė du tolimus šūvius paleidęs Stefanas Sinovecas – 48:50. Vis dėlto tada „Dzūkija“ surengė spurtą 11:0 ir po jo varžovams nebeleido kurti didesnės intrigos, o po Egidijaus Dimšos tolimo metimo skirtumas siekė jau 19 taškų – 74:55.

Pabaigoje rimtesnio pasipriešinimo „Lietkabelis“ varžovams nebesukūrė.

Kendrickas Brownas, kurio sutartis su „Dzūkija“ baigėsi“ šiame mače, per 26 minutes pelnė 19 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo, išprovokavo pražangą, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

Matui Jogėlai tai buvo naudingiausios karjeros rungtynės „Betsafe–LKL“: jis įmetė 14 taškų, atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 26 naudingumo balus. Jis taip pat pakartojo rezultatyvumo ir atkovotų kamuolių rekordą, o rezultatyvių perdavimų tiek daug atliko pirmąsyk.

S. Sinovecui tai taip pat buvo geriausias sezono mačas: per 31 minutę buvo pelnyta 18 taškų, atkovoti 7 ir perimti 3 kamuoliai, atlikti 5 rezultatyvūs perdavimai, išprovokuotos 3 pražangos, 3 kartus pažeistos taisyklės, 2 – suklysta. Jis surinko 25 naudingumo balus.

Primename, kad penktadienį Panevėžio „Lietkabelio“ sporto direktoriaus pareigas paliko Jonas Vainauskas, kurį klubas nusprendė atleisti po dviejų mėnesių darbo.

„Lietkabelis“ per pastaruosius du mėnesius pakeitė vyriausiąjį trenerį, išvyko šeši krepšininkai, o juos pakeitė keturi naujokai.

„Dzūkija: Kendrickas Brownas 19, Matas Jogėla 14, Egidijus Dimša 13, Artūras Jomantas 11 (7 atk. kam., 7 išp. praž., 23 n.b.), Steponas Babrauskas 8.

„Lietkabelis“: Stefanas Sinovecas 18 (7 atk. kam.), Paulius Valinskas (1/6 trit., 6 kld., 3 n.b.) ir Žiga Dimecas – po 12, Donatas Tarolis 10, Simas Jasaitis 8.