Trečio kėlinio viduryje šeimininkai pirmavo 58:39. Tačiau „Olympiakos“ anksčiau laiko kapituliuoti nesiruošė.

Likus porai minučių ekipas skyrė vos trys taškai – 72:69. Visgi sėkmingai paskutinę minutę užbaigusi „Daruššafaka“ išsaugojo trapią persvarą.

Stambulo klubas nutraukė 12-os nesėkmių seriją.

Puikiai žaidė skirtingoms komandoms atstovaujantys latviai.

Janis Strelnieks buvo rezultatyviausias „Olympiakos“ gretose – 15 taškų, o „Daruššafaka“ gretose puikų mačą sužaidė Žanis Peineris – 16 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

„Daruššafaka“: Toney Douglas 19 (8/16 dvit., 3/4 baudos), Žanis Peineris 16 (6/8 dvit., 1/2 trit., 1/1 baudos), Michaelas Ericas 10 taškų.

„Olympiakos“: Janis Strelnieks 15, Zachas Leday 12, Kostas Papanikolaou 11, Georgios Printezis 10, Vassillis Spanoulis 7 taškai.

Eurolygos rikiuotė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų, praleistų taškų santykis):