Po ilgosios pertraukos sužaidus 2 minutes „Baskonia“ puolėjas Tornikė Šengelija norėjo galingai įdėti kamuolį į krepšį, tačiau to padaryti nepavyko.

Po šio epizodo akimirksniu lenta suaižėjo ir teisėjams nieko kito neliko, tik trumpam sustabdyti rungtynes: buvo būtina pakeisti pavojingai skilusią lentą.

Tai užtruko, o krepšininkai, nenorėdami visiškai atvėsti, glaudėsi vienoje aikštės pusėje ir netikėtą pertrauką užbaigė mėtydami į krepšį.

Maždaug 10-ies minučių priverstinė pauzė į naudą išėjo šeimininkams, kurie trečią ketvirtį laimėjo 22:14 ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo vienu tašku – 58:57.

Tačiau svečiai iš Vitorijos ketvirtame ketvirtyje perėmė iniciatyvą ir likus žaisti mažiau nei 4 min. turėjo 15-os taškų pranašumą – 82:67.

„Baskonia“ (7/8) išsaugojo sukauptą persvarą ir „Chimki“ (5/10) krepšininkus įveikė 85:77 (27:19, 16:17, 14:22, 28:19).

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas 15, Johannesas Voigtmannas ir Darrunas Hilliardas po 14 taškų, Mattas Janningas 12, Luca Vildoza 10 taškų.

„Chimki“: Jordanas Mickey 19, Stefanas Markovičius 14, Charlesas Jenkinsas 13 taškų.

Eurolygos rikiuotė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų, praleistų taškų santykis):