Septynis tritaškius per antrąjį kėlinį pataikę pasvaliečiai po atkaklios kovos įveikė alytiškius 86:77 (12:25; 29:18; 19:16; 26:18).

„Pieno žvaigždėse“ dviženklį taškų skaičių sugebėjo pelnyti šeši krepšininkai. Labiausiai pasvaliečių gretose išsiskyrė Žygimantas Skučas, kuris pelnė 14 taškų bei 13 pridėjęs Gytis Sirutavičius.

„Dzūkijos“ išgelbėti nesugebėjo ir po 16 taškų pelnę Egidijus Dimša bei Kendricas Brownas.

Nors dzūkai antrajame kėlinyje sugebėjo įgyti 16 taškų pranašumą (28:12), pasvaliečiai ginklų sudėti nesiruošė. Tolimąją artileriją įjungusios „Pieno žvaigždės“ antrąjį kėlinį laimėjo 29:18 ir į ilgąją pertrauką išėjo turint vos dviejų taškų deficitą (41:43).

Alytiškiai po ilgosios pertraukos ir vėl bandė nutolti nuo varžovų (52:45), tačiau svečiai iš Pasvalio ir vėl varžovų persvarą ištirpdė. „Pieno žvaigždės“ prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo persverti rezultatą (60:59), o ketvirtajame pradėjo bėgti nuo savo varžovų (70:64).

Dzūkai buvo sumažinę atsilikimą iki dviejų taškų (68:70), tačiau „Pieno žvaigždės“ spurtavo 9:1 ir įgijo dviženklį pranašumą – 79:69.

Nors dzūkai likus žaisti 33 sekundes sumažino deficitą iki 5 taškų (77:82), išsigelbėti aikštės šeimininkai nesugebėjo.

„Dzūkija“: Egidijus Dimša (6 atk. kam.) ir Kendrickas Brownas po 16, Gediminas Žalalis 15, Matas Jogėla 10 (8 atk. kam.), Dominykas Domarkas 8.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 14, Gytis Sirutavičius 13 (3/4 trit.), Vytautas Šulskis (6 atk. kam.), Tomas Lekūnas (3 per. kam.) ir Yannickas Franke (6 atk. kam.) po 12, Jay Threattas 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)