Kauniečiai pataikė 11 tolimų metimų – tai geriausias sezono rezultatas. Keturis kartus iš toli varžovus baudė Artūras Milaknis, tris tritaškius pataikė geriausią sezono rezultatą užfiksavęs Edgaras Ulanovas. Jo sąskaitoje – 13 taškų ir tai – taip pat geriausias asmeninis sezono pasiekimas.

Po pirmo kėlinio švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 16:16.

Antrame ketvirtyje šeimininkai po A. Milaknio tritaškio buvo įgiję dviženklę persvarą (36:25), tačiau prieš pat ilgąją pertrauką sėkmingiau sužaidė svečiai bei Scottie Wilbekino tolimas metimas sumažino „Žalgirio“ persvarą iki 6 taškų – 39:33.

Puikiai trečią kėlinį pradėję žalgiriečiai buvo atitrūkę 56:42, tačiau „Maccabi“ atsitiesė ir išlygino trečio ketvirčio rezultatą.

Prieš lemiamą kėlinį ekipas skyrė 6 taškai – 59:53.

„Žalgiris“ sėkmingai apsaugojo turėtą pranašumą, o po Leo Westermanno tritaškio likus minutei ekipas skyrė 10 taškų – 77:67.

„Žalgiris“ 80:73 įveikė „Maccabi“ ir iškovojo 7-ą pergalę Eurolygoje.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 16 (4/6 trit.), Brandonas Daviesas (5/9 dvit.) ir Edgaras Ulanovas (1/2 dvit., 3/4 trit., 2/2 baudos) po 13, Aaronas White'as 12 (6/7 dvit.), Leo Westermannas 11, Derrickas Waltonas 8 (5 rez. perd.), Thomas Walkupas 5, Rokas Jokubaitis 2 taškai, Laurynas Birutis (per 6 min.), Marius Grigonis (per 11 min.), Antanas Kavaliauskas (per 15:36 min.) taškų nepelnė, Erikas Venskus nežaidė.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 20, Johnny O'Bryantas 18, Michael Roll 12, DeAndre Kane'as 8, Tarikas Blackas 6, Angelo Caloiaro 4, Johnas Dibartolomeo 3, Alexas Tyusas 2 taškai.

Statistika („Žalgiris“ – „Maccabi“)

Dvitaškiai: 15/32 (46,9 proc.) – 18/27 (66,7 proc.)

Tritaškiai: 11/20 (55 proc.) – 10/31 (32,3 proc.)

Baudų metimai: 17/20 (85 proc.) – 7/10 (70 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 29 – 23

Rezultatyvūs perdavimai: 19 – 11

Perimti kamuoliai: 4 – 7

Klaidos: 10 – 9

Blokai: 0 – 4

Artimiausias rungtynes „Žalgiris“ žais gruodžio 28 dieną, susitiks su Las Palmo „Gran Canaria“ (5/9).

16.Daruššafaka113-143

Kaip ir trečiadienio rungtynėse, „Žalgiriui“ nepadėjo Paulius Jankūnas ir Nate‘as Woltersas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (369)