Šeimininkai prasidėjus paskutinei mačo minutei buvo priekyje 78:74, bet prisižaidė. Jie pabaigoje dar galėjo išlyginti rezultatą, tačiau Mike'o Jameso ir Jeffo Brookso metimai skriejo pro šalį, o kamuolį po jų nusiėmęs A. Gudaitis griūdamas nebespėjo atlikti bandymo.

Artūras per 26 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvitaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

M. Kuzminskas per 12 min. surinko 5 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

Milano komandai 17 taškų pelnė M. Jamesas, 16 – Vladimiras Micovas, 11 – Nemanja Nedovičius.

Miuncheno ekipoje 21 tašką surinko Derrickas Williamsas, 13 – Petteris Koponenas, po 10 – Stefanas Jovičius ir Leonas Radoševičius.

Tel Avivo „Maccabi“ klubas (4/9) namuose 79:63 (16:18, 19:13, 26:11, 18:21) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ (4/9) ekipą.

Pergalę šeimininkams lėmė ypač sėkmingai sužaistas trečiasis kėlinys, kurį jie laimėjo net 15 taškų skirtumu.

Tel Avivo komandai 17 taškų pelnė Kendrickas Ray'us, 14 – Scottie Wilbekinas, 10 – Michaelas Rollas.

„Chimki“ gretose 15 taškų surinko Jordanas Mickey'is, po 11 – Jegoras Vialcevas ir Tony'is Crockeris.

Penktadienį „Maccabi“ krepšininkai Eurolygos rungtynes žais Kaune su „Žalgiriu“ (6/7).

Atėnų „Panathinaikos“ su Luku Lekavičiumi svečiuose 68:89 (10:23, 21:20, 24:20, 13:26) neprilygo titulą ginančiam Madrido „Real“.

L. Lekavičius per 6 min. į krepšį nemetė ir 1 kartą prasižengė.

Atėnų ekipoje 20 taškų surinko Keithas Langfordas, 17 – Nickas Calathesas.

Madrido klubui 14 taškų pelnė Fabienas Causeuras, 13 – Facundo Campazzo, 11 – Walteris Tavaresas.