Dainiaus Adomaičio auklėtiniai, jau anksčiau užsitikrinę vietą „Top 16“ etape, namuose 71:67 (17:15, 14:22, 20:17, 20:13) įveikė Baro „Mornar“ iš Juodkalnijos.

Po pirmosios mačo pusės „Rytas“ atsiliko 31:37. Martynas Echodas per 20 min. buvo pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius, sėkmingą pasirodymą 21-erių krepšininkas pratęsė ir po pertraukos.

Vienu metu trečiame kėlinyje „Rytas“ nuo varžovų atsiliko dviženkliu skirtumu (42:52), tačiau ketvirtajame kėlinyje vilniečiai suaktyvino gynybą, pasivijo varžovus (56:56), persvėrė rezultatą ir vargais negalais išliko priekyje iki finalinės sirenos.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo jau minėtasis M. Echodas, pelnęs 23 taškus (11/14 dvit.), atkovojęs 7 kamuolius ir surinkęs 31 naudingumo balą. Tai – kol kas sėkmingiausios vidurio puolėjo rungtynės Europos taurėje.

Dar 14 taškų prie pergalės pridėjo Mindaugas Girdžiūnas, 10 – Eimantas Bendžius, po 8 – D.J. Seeley ir Dominique'as Suttonas.

Varžovams 13 taškų surinko Nemanje Vranješas.

„Rytas“ kovą dėl atšokusių kamuolių varžovams pralaimėjo 30-40. Vilniečių snaiperis Rokas Stipčevičius prametė visus 6 tolimus metimus, tačiau šeimininkus gelbėjo didelis varžovų klaidų skaičius. „Mornar“ prarado 19, o „Rytas“ – tik 7 kamuolius.

Pažymėtina, kad pirmojo rato rungtynėse išvykoje „Rytas“ Juodkalnijos komandą sutriuškino 92:69.

D grupėje „Rytas“ su 5 pergalėmis užėmė 4-ąją vietą, „Mornar“ su dviem pergalėmis liko už kito etapo borto.

Visi vilniečių varžovai „Top 16“ etapo grupėje paaiškės trečiadienį vakare.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (36)