Du kėlinius komandos žaidė taškas į tašką, tačiau po didžiosios pertraukos Davido Blatto ir Kęstučio Kemzūros auklėtiniai buvo tikslesni ir išsiveržė į priekį 41:54.

Paskutinį kėlinį dar labiau gynybos diržus suveržę svečiai šventė užtikrintą pergalę.

„Barcelonos“ gynėjas K. Pangosas per 20 min. pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 0 naudingumo taškų. Kitas žalgirietis, „Olympiakos“ aprangą vilkėjęs A. Toupane'as per 16 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir surinko -3 naudingumo balus.

Barcelona“: Victoras Claveras 13, Pierre'as Oriola 10, Adamas Hanga 9, Thomas Heurtelis 8.

„Olympiakos“: Nikola Milutinovas 18 (5/8 dvitaškiai, 8/9 baudos, 14 atk.k., 36 naud.b.), Vassilis Spanoulis 14, Nigelis Williams-Gossas ir Zachas Leday po 10, Kostas Papanikolaou 6.

Ispanijos klubų derbį Eurolygoje laimėjo Vitorijos „Baskonia“ (6/7). Ji antradienį išvykoje 84:71 (22:27, 19:8, 27:18, 16:18) nugalėjo Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (5/8) ekipą.

Baskonia“: Shavonas Shieldsas ir Mattas Janningas po 16, Jaysonas Grangeris 15, Luca Vildoza 13, Ilimane Diopas 10.

Herbalife“: Kimas Tillie'is 11.