27 taškus šiame mače surinkęs Yannickas Franke „Betsafe–LKL“ užkopė į rezultatyviausių žaidėjų sąrašo viršūnę.

Debiutinėse savo rungtynėse Anthony Lee pataikė gyvybiškai svarbų metimą su pražanga, likus 18 sekundžių, tačiau jam taip pat buvo fiksuotas taisyklių pažeidimas toje pačioje atakoje.

Prie baudų metimo linijos jį pakeitęs Kšištofas taiklus nebuvo, o Dagoberto Pena neklydo abukart – 94:92.

Y. Franke baudų metimais įtvirtino „Pieno žvaigždžių“ pergalę, kadangi per 7 sekundes Mike’as Bruesewitzas dviejų savo bandymų neišnaudojo.

Mačo pirmojoje dalyje „Skycop“ buvo išsiveržusi į priekį, bet po pertraukos viskas prasidėjo kone iš naujo: per paskutinę antro kėlinio minutę pelnyti 7 taškai leido „Pieno žvaigždėms“ priartėti 42:43.

Dar likus pusketvirtos minutės rezultatas buvo lygus (84:84), bet nesustabdytas Tomas Lekūnas jau gerino savo sezono rezultatyvumo rekordą, o Y. Franke sumetė baudas – 90:84. Vis tik „Skycop“ neprireikė nė minutės, kad rezultatas taptų lygus, nes Martynas Gecevičius pataikė iš toli, o Ovidijus Varanauskas – dvitaškį su pražanga – 90:90.

Pralaimėjusiems net 24 taškus pelnė 35 min. žaidęs Martynas Gecevičius, tai jo asmeninis sezono rezultatyvumo rekordas.

„Pieno žvaigždės“: Yannick Franke 27, Tomas Lekūnas 20, Jay Threatt JR 12, Gytis Sirutavičius 11, Vytautas Šulskis 10, Dagoberto Pena 8 taškai.

„Skycop“: Martynas Gecevičius 24 (4/8 trit., 12/14 baudos), Ovidijus Varanauskas 16, Michael Bruesewitz 12, Kšištofas Lavrinovičius 11, Vytenis Lipkevičius 9 taškai.