Gyčio Masiulio ir Jerai Granto vedama uostamiesčio ekipa įtikinamai susitvarkė su dzūkais, kurių neišgelbėjo ir geriausias sezono rungtynes sužaidęs Artūras Jomantas.

G. Masiulis buvo rezultatyviausias „Neptūno“ krepšininkas, surinkęs 19 taškų. Tuo metu J. Granto sąskaitoje – 18 taškų ir 33 naudingumo balai.

Asmeninį sezono rekordą pagerinęs A. Jomantas surinko 24 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 34 naudingumo balus. Puolėjas dar iki ilgosios pertraukos turėjo 17 taškų savo sąskaitoje. Jam puikiai talkino ir nuo suolo pakilęs Kendrickas Brownas, kuris surinko 17.

Aukštaūgių vedamas „Neptūnas“ jau po pirmųjų 10 minučių turėjo šešių taškų persvarą (27:21). Nors alytiškiai vienu metu buvo išlyginę rezultatą (38:38), gerai ketvirtį užbaigęs „Neptūnas“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdamas 9 taškų pranašumą – 52:43.

Nors „Neptūnui“ sunkiai sekėsi pabėgti nuo varžovų trečiajame kėlinyje, tačiau atkarpa 14:4 ketvirčio pabaigoje leido aikštės šeimininkams turėti saugų pranašumą prieš lemiamas 10 minučių – 70:54.

Ketvirtajame kėlinyje „Dzūkijai“ intrigos atkurti nebepavyko, o G. Masiulio vedamas „Neptūnas“ padidino savo pranašumą ir įtvirtino savo pergalę.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 19 (7 atk. kam., 5 kld.), Jerai Grantas 18 (7/8 dvit., 8 atk kam., 5 rez. perd., 33 n.b.), Tomas Delininkaitis 11, Kyle‘as Weaveris 7 (1/5 dvit.).

„Dzūkija“: Artūras Jomantas 24 (10/14 dvit., 12 atk. kam., 34 n.b.), Kendrickas Brownas 17 (0/6 dvit., 5/11 trit., 7 rez. perd.), Steponas Babrauskas 8, Paulius Danisevičius 5 (1/7 trit.).