Mačo pradžia tragiškai susiklostė „Žalgirio-2“ ekipai – pirmą ketvirtį kauniečiai pralaimėjo net 9:36.

Deividas Sirvydis vien per pirmą kėlinį pelnė 10 taškų, jam sėkmingai talkino ir Marekas Blaževičius (6 taškai) bei Ąžuolas Tubelis (7).

Antrą ketvirtį kauniečiai pradėjo atkarpa 17:0 ir sumažino milžinišką prarają iki 10-ies taškų (36:26). Pasitikėjimą atgavę svečiai besibaigiant antram kėliniui ėmė lipti šeimininkams ant kulnų (40:38, likus 2 min. iki ilgosios pertraukos).

Žalgiriečiai antrą ketvirtį laimėjo net 32:8 ir švieslentė per ilgąją pertrauką fiksavo kuklų šeimininkų pranašumą – 44:41.

Po pertraukos jau nei viena komanda nesusikrovė milžiniško pranašumo, o likus beveik 3 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos ekipas skyrė tik taškas – 81:80.

Likus 29 sek. Einaras Tubutis pataikė tritaškį ir suteikė „Perlui“ 5-ių taškų persvarą – 87:82.

Šeimininkai paskutinėmis sekundėmis išsaugojo nedidelį pranašumą ir išplėšė pergalę 89:87.

„Perlas“ (9-7): Deividas Sirvydis 33 (6/7 dvit., 6/11 trit., 3/6 baudos), Einaras Tubutis 18 (6 atkov. kam.), Simas Jarumbauskas 13, Ąžuolas Tubelis 11, Marekas Blaževičius 9 taškai.

„Žalgiris-2“ (7-9): Rokas Jokubaitis 24, Modestas Kancleris 16, Erikas Venskus 14, Vitalijus Kozys 11, Kerr Kriisa 10 taškų.

Nuo šios savaitės „Žalgirio“ dublerių ekipai vadovauja vyriausiasis treneris Mantas Šernius, dirbantis ir su Lietuvos moterų krepšinio rinktine.

NKL lygoje „Perlo“ sąskaitoje – 9 pergalės ir 7 nesėkmės (7 vieta), „Žalgiris-2“ žengia 11-as (7/9).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)