Po keturias pergales ir tiek pat pralaimėjimų turėjusios komandos susitiko Suomijoje, sausakimšoje Espo miesto arenoje.

Trečio kėlinio pabaigoje po taiklaus tritaškio suomiai atitrūko 57:47.

Ketvirto kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmę rusai išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą – 68:68.

Čia rusai sėkmingiau sužaidė ir išplėšė pergalę 77:75 (13:18, 14:18, 20:21, 21:11, 9:7).

Šios komandos dar susitiks paskutiniame atrankos „lange“, tik mačas jau vyks Rusijoje.

Suomija: Shawnas Huffas 24, Jamaras Wilsonas 14, Sasu Salin 9 taškai.

Kitose grupės rungtynėse Čekija namuose priėmė Prancūziją, čia prancūzai iškovojo pergalę 79:65 bei užsitikrino bilietą į pasaulio čempionatą.

Čekija: Vojtechas Hrubanas 20, Jakub Sirina 11, Jaromiras Bohacikas 9 taškai.

Prancūzija: Amath M'Baye 18, Paul Lacombe 15, Axel Bouteille 13 taškų.

Bulgarija namuose 89:82 pranoko bosnius.

Bulgarija: Bozhidar Avramov 20, Aleksandras Janevas 14, Stanimir Marinov 13, Chavdar Kostov 11 taškų.

Bosnija ir Hercegovina: Miralemas Halilovičius 20, Emiras Sulejmanovičius ir Edinas Atičius po 17 taškų.

Pirmadienį Rusija namuose priims čekus, Suomija svečiuose susitiks su bosniais, prancūzai namie testuos bulgarus.