Didžiąją rungtynių dalį pirmavo aikštės šeimininkai, tačiau AEK lužį pasiekė ketvirtojo kėlinio pradžioje ir pergalės iš rankų daugiau nepaleido.

J. Mačiulis per 22 minutes aikštėje pelnė 8 taškus (3/8 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė, kartą suklydo, perėmė kamuolį ir surinko 10 naudingumo balų.

„Telenet Giants“: Tyleris Kalinoskis 15 (7 atk.k.), Victoras Sandersas 13, Lee Parisas 12.

AEK: Vince'as Hunteris 17 (7 atk.k.), Giannoulis Larentzakis 16 (6 atk.k.), Dušanas Šakota 10, Jonas Mačiulis 8 (7 atk.k.).

C grupėje antradienį Bambergo „Brose“ (Vokietija) komanda su Arnoldu Kulboka svečiuose 84:78 (23:20, 20:26, 19:19, 22:13) įveikė Nimburko ČEZ (Čekija) ekipą.

5 min. žaidęs A. Kulboka prametė vieną tritaškį. „Brose“ komandos sąskaitoje – keturios pergalės ir trys pralaimėjimai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)