Dvidešimtmečių merginų rinktinei diriguos Dalius Ubartas, o sėkmingą darbą su Lietuvos vaikinų U19 rinktine tęs Gediminas Petrauskas. Su aštuoniolikmečiais dirbs Tomas Gaidamavičius, U18 merginų komandos vairas patikėtas Egidijui Ženevičiui. Lietuvos jaunučų rinktinėms vadovaus Vilius Stanišauskas (merginos) ir Rolanda Rakutis (vaikinai). Lietuvos vaikinų studentų ir dvidešimtmečių rinktinių treneriai turėtų būti paskirti artimiausiu metu. Tarptautiniuose turnyruose 2019 metais varžysis 10 įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinių.

„Po praėjusio sezono rezultatų aptarimo yra paskiriami treneriai, kad jie galėtų betarpiškai ruoštis kitų metų čempionatams. Patvirtinti yra visų rinktinių treneriai, išskyrus U20 rinktinės treneris ir Lietuvos studentų rinktinės treneris. Tikimės, kad per artimiausią mėnesį pavyks viską suderinti su kandidatais“, – po susitikimo teigė LKF generalinis sekretorius-direktorius Mindaugas Špokas.

Posėdžio metu buvo pristatytas 2019 metų LKF veiklos biudžeto projektas. Kitais metais federacijos biudžetą sudarys daugiau nei 3 milijonai eurų. Beveik 2 milijonai eurų atiteks įvairaus amžiaus rinktinių pasiruošimui ir dalyvavimui įvairiuose čempionatuose.

„Biudžetas yra stabilus ir jis yra apie tris milijonai eurų (3,1 mln., – red. pastaba). Jis bus mažesnis nei praėjusiais metais, nes turėjome mergaičių iki 16-os metų Europos čempionatą, kuris sugeneravo didesnes pajamas, bet tuo pačiu ir didesnes išlaidas. Biudžetas yra subalansuotas ir labai džiaugiamės, kad gyvename „pagal kišenę“. Aišku atsiranda naujos sistemos, kaip trys prieš tris krepšinis, kuris tapo Olimpine sporto šaka, džiaugiamės, kad turime profesnionalų kolektyvą, kuris rūpinasi 3×3 krepšiniu“, – sakė Mindaugas Špokas.

Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinių treneriai (rinktinė, varžybos, vyr. treneris):

  • Lietuvos merginų jaunimo U20 rinktinė: Europos merginų U20 čempionatas (A div.) Dalius Ubartas
  • Lietuvos vaikinų jaunimo U20 rinktinė: Europos vaikinų U20 čempionatas (A div.), nepaskirtas
  • Lietuvos vaikinų jaunimo U19 rinktinė: Pasaulio vaikinų U19 čempionatas Gediminas Petrauskas
  • Lietuvos merginų jaunių U18 rinktinė: Europos merginų U18 čempionatas (A div.) Egidijus Ženevičius
  • Lietuvos vaikinų jaunių U18 rinktinė: Europos vaikinų U18 čempionatas (A div.) Tomas Gaidamavičius
  • Lietuvos merginų jaunučių U16 rinktinė: Europos merginų U16 čempionatas (A div.) Vilius Stanišauskas
  • Lietuvos vaikinų jaunučių U16 rinktinė: Europos vaikinų U16 čempionatas (A div.) Rolandas Rakutis
  • Lietuvos vaikinų studentų rinktinė: Vasaros studentų universiada, nepaskirtas

Posėdžio metu priimti trys nauji LKF nariai (Švenčionių rajono sporto centras, Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras, Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras), o VšĮ „Prienai“ ir VšĮ „Krepšinio klubo „Lietkabelis“ rėmėjas“ prašymai buvo atmesti. Susitikimo metu buvo patvirtinta ir LKF metinės konferencijos data, ji vyks balandžio 23 dieną.

LKF vykdomąjį komitetą sudaro: Arvydas Sabonis (LKF prezidentas), Mindaugas Špokas (LKF generalinis sekretorius-direktorius), Algimantas Stasys Anužis (LKF viceprezidentas, Lietuvos veteranų krepšinio lygos prezidentas), Mindaugas Plūkas (LKF viceprezidentas), Romualdas Brazauskas (LKL generalinis direktorius, įgaliotas LKL atstovas), Remigijus Štaras (NKL prezidentas), Aleksas Makulavičius (RKL direktorius, įgaliotas RKL atstovas), Giedrius Gustas (Multi-gyn moterų lygos direktorius, įgaliotas Multi-gyn moterų lygos atstovas), Rimantas Cibauskas (LSKL prezidentas), Martynas Račkauskas (Moksleivių krepšinio lygos atstovas), Kęstutis Pilipauskas (Lietuvos krepšinio teisėjų asociacijos prezidentas), Vydas Gedvilas (Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos prezidentas).