Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 18 taškų pelnęs Arvydas Šikšnius, 14 pridėjo Karolis Guščikas. Pralaimėtojams 23 taškus surinko Darjušas Lavrinovičius (7/11 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/3 baudos).

Uteniškiai beveik visus reikalus išsprendė dar iki ilgosios pertraukos. Laimėję atkarpą 29:10, uteniškiai jau antrojo kėlinio viduryje triuškino varžovus 39:20.

Besibaigiant trečiajam kėliniui „Juventus“ vis dar užtikrintai pirmavo 61:39, tačiau „Skycop“ krepšininkai nesudėjo rankų ir pakilo į grėsmingą šturmą.

D. Lavrinovičiaus vedami prieniškiai surengė spurtą 14:1 bei prasidėjus ketvirtajam kėliniui sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – 53:62.

Po Gintaro Leonavičiaus ir Martyno Gecevičiaus tritaškių „Skycop“ atsilikinėjo 59:67, tačiau lemiamu metu svečių puolimas užstrigo.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai beveik keturias minutes nerado būdų pelnyti taškus, o kai krepšys pagaliau atsirišo (61:69), laiko išsigelbėti jau buvo per mažai.

Likus žaisti dvi minutes du dvitaškius paeiliui pataikęs Tomas Dimša leido šeimininkams išlaikyti dviženklį atotrūkį (73:63) ir užsitikrinti pergalę.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)