„Olympiakos“ krepšininkai antrame kėlinyje pirmavo 35:27, tačiau svečiai sugebėjo kovą išlyginti ir įpusėjus dvikovai buvo lygu 39:39.

Antroje dvikovos dalyje kone iki pat pabaigos nė vienai ekipai nepavyko įgyti didesnio pranašumo.

Likus žaisti 1 min. 30 sek. aikštės šeimininkai pirmavo 69:67, tačiau buvęs Pirėjaus auklėtinis ir žaidėjas Kostas Sloukas trims taikliais baudos metimais ir tritaškiu išvedė Stambulo klubą į priekį 69:73.

Intrigą po minutės pertraukėlės sugrąžino tritaškį įsūdęs Kostas Papanikolaou (72:73), tačiau per likusį laiką „Olympiakos“ krepšininkai apmaudžiai nepataikė ir patyrė ketvirtą pralaimėjimą.

Olympiakos“: Kostas Papanokolaou 18, Nigelis Williams-Gossas 13, Georgios Printezis 10 (10 atk.k.), Vassilis Spanoulis 8 (5 rez.p., 4 kl.)

Fenerbahče“: Kostas Sloukas 20 (5 atk.k., 4 rez.p.), Nikola Kaliničius 16, Melihas Mahmutoglu 12, Nicolo Melli 8 (9 atk.k.).

Eurolygos čempionų titulą ginantys Madrido „Real“ (7-0) krepšininkai ketvirtadienį savo aikštėje 79:74 (19:12, 22:23, 15:20, 23:19) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ (1-6) ekipą.

Visas rungtynes pirmavę Pablo Laso auklėtiniai leido svečiams priartėti tik trečiojo kėlinio pabaigoje, tačiau sėkmingai apsigynė ketvirtajame ir šventė septintą pergalę iš eilės.

Be karališkojo ispanų klubo Eurolygoje nepralaimėjęs lieka Maskvos CSKA, kuris penktadienį septintojo turo rungtynes žais išvykoje su Miuncheno „Bayern“ krepšininkais.

Real“: Jaycee Carrollas 16, Fabienas Causeuras 13, Facundo Campazzo 10, Anthony Randolphas 9 (6 atk.k.).

Chimki“: Anthony Gillas ir Tony Crockeras po 16, Malcolmas Thomas 13, Jordanas Mickey 12, Dee Bostas 8 (6 rez.p.).