Atsakomasis mačas vyks lapkričio 21 dieną Utenoje. Kas pateks į KMT ketvirtfinalį, paaiškės susumavus abiejų mačų rezultatus.

Du pirmieji ketvirčiai buvo atkaklūs ir abi komandos maksimaliai buvo pasiekusios nebent 5 taškų pranašumą. Vėliau „Juventus“ ėmė tolti: pasipylė tritaškiai, kuriuos pataikė ir Dovis Bičkauskis, ir Arvydas Šikšnius, sėkmingai į žaidimą įsijungė Gytis Radzevičius, pasižymėjęs įspūdingu bloku, todėl skirtumas greitai tapo dviženklis – 54:44.

„Nevėžio“ deficitas buvo sumažėjęs (50:56), tačiau trumpam, o Marius Runkauskas paleido labai skaudų tritaškį, leidusį „Juventus“ įgauti rekordinę mačo persvarą – 64:52. Galingai užbaigtas kėlinys leido uteniškiams tik padidinti pranašumą ir turėti tvirtą persvarą prieš atsakomąjį mačą.

„Juventus“ komandai po 14 taškų pelnė Dovis Bičkauskis (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Arvydas Šikšnius. Tiesa, pastarasis mačą baigė ant atsarginių suoliuko dėl išnaudoto pražangų limito.

13 taškų surinko Karolis Guščikas, 11 – Alexandras Hamiltonas, 8 – Marius Runkauskas (1/4 trit.).

„Nevėžis“ turėjo du aiškiai išreikštus lyderius – Martynas Varnas ir Gabrielius Maldūnas pelnė po 16 taškų bei atkovojo po 6 kamuolius. Po 6 taškus taip pat pridėjo Valdas Vasylius, Chauncey Collinsas ir Nikita Balašovas.

Nulį arba neigiamą skaičių naudingumo grafoje „Nevėžio“ komandoje turėjo penki žmonės: Aidas Einikis (27 min., 0/1 dvit., 0/4 trit., -1 n.b.), Ch.Collinsas (28 min., 1/5 dvit., 1/8 trit., 0 n.b.), Simas Buterlevičius (1/5 trit., -2 n.b.), Jonas-Christopheris Fulleris (-1 n.b.) ir Vladimiras Ševčenko (0/2 trit., 0 n.b.).