Nerezultatyviai rungtynes pradėjusios komandos kovojo taškas į tašką. „Ryto“ krepšininkai sėkmingai kabinosi į tituluotiems varžovams į atlapus provokuodami pražangas ir taikliai mesdami nuo baudų metimo linijos.

Pusantro kėlinio vyko lygi kova, tačiau tuomet, daugiausiai Dominique'o Suttono galingų prasiveržimų ir sėkmingo naujoko Roko Stipčevičiaus žaidimo dėka, vilniečiams pavyko atitrūkti.

Įpusėjus mačui po galingo Martyno Echodo dėjimo iš viršaus ir taiklaus baudos metimo aikštės šeimininkai pirmavo 43:35.

Po didžiosios pertraukos Kazanės komanda užkūrė sunkiai stabdomą puolimo mechanizmą, kurį puikiai valdė Pierria Henry.

Į pastarojo tritaškius tuo pačiu atsakė Mindaugas Girdžiūnas ir Arnas Butkevičius, tačiau tuomet kelias klaidas iš eilės padarę aikštės šeimininkai ėmė strigti, o „Unics“ spurtavo 10:0.

Svečiai nutolo 53:58, tačiau vilniečiams pavyko baigiantis kėliniui išlyginti kovą – 58:59.

Rusijos klubo mėginimas pabėgti į priekį priklausė nuo „sužvėrėjusio“ Erricko McCollumo, tačiau D. Adomaičio auklėtiniai baltos vėliavos kurį laiką dar nekėlė ir lipo varžovams ant kulnų.

Prasidėjus lemiamoms minutėms prie varžovų lyderio E. McCollumo prisidėjo ir kiti Kazanės komandos legionieriai, savo taikliais metimais palaidoję „Ryto“ viltis į pergalę.

Paskutiniame kėlinyje vilniečius skaudžiai baudęs E. McCollumas buvo rezultatyviausias savo komandoje. Jo sąskaitoje 26 taškai (8/10 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 7/7 baudos) ir 28 naudingumo balai.

Jam gerai talkino P. Henry, pataikęs 4 iš 5 tritaškių ir iš viso surinkęs 18 taškų.

Pirmose tarpusavio rungtynėse Vilniaus „Rytas“ išvykoje nusileido „Unics“ krepšininkams 73:86.

Kitoje dvikovoje lapkričio 21 dieną D. Adomaičio auklėtiniai išvykoje susigrums su Frankfurto „Skyliners“.

Rytas“: DJ Seeley 19 (7/8 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 5/5 baudos, 6 rez.p.), Martynas Echodas 14, Dominique'as Suttonas 13 (6 atk.k.), Mindaugas Girdžiūnas ir Roks Stipčevičius (5 atk.k., 2 rez.p.) po 11, Arnas Butkevičius 7 (7 atk.k.), Eimantas Bendžius 5, Evaldas Kairys 1, Deividas Sirvydis 0.

Unics“: Errickas McCollumas 26, Pierria Henry 18 (5 atk.k., 5 rez.p., 25 naud.b.), Maurice'as Ndouras ir Jamaras Smithas po 9, Raymaras Morganas ir Trenetas Lockkettas - po 8.

Europos taurės D grupės lentelė
(vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimas, taškai už, taškai prieš, taškų skirtumas)

"Rytas" pralaimi 81:87.
Vilniečių metimai skrieja pro šalį, "Unics" sėkmingai realizavo savuosius.
T. Lockettas pataiko tritaškį, DJ Seeley atsako greitu dvitaškiu - 79:83. Minutės pertraukėlė.
D. Suttonas individualiu prasiveržimu mažina skirtumą - 77:80.
P. Henry smeigia taiklų tritaškį ir likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes svečiai pirmauja 5 taškais - 75:80.
E. McCollumas ir toliau siautėja - po jo taiklaus metimo su pražanga - 74:75.
M. Girdžiūnas pataiko tritaškį ir lygina rezultatą - 72:72.
R. McCollumas siautėja po vilniečių krepšiu, E. Bendžiaus tritaškis skrieja pro šalį.
E. Bendžius prabyla - pataiko tritaškį su pražanga. Jis nepataiko baudos metimo - 69:70.
R. Stipčevičius pataiko sudėtingą metimą - 66:68.
Abi komandos apsikeičia taiklias metimais. E. McCollumas smeigia tritaškį, prideda dvitaškį - 64:68.
DJ Seeley imasi atsakomybės - po jo taiklių baudos metimų - 62:61.
Po trijų kėlinių "Rytas" atsilieka 58:59.
M. Echodas pataiko vieną baudos metimą, D. Seeley po atkovoto kamuolio mažina skirtumą - 58:59.
Kelių minučių taškų badą nutraukia R. Stipčevičius. Po kroato dvitaškio - 55:58.
D. Suttonas pameta kamuolį, "Unics" tolsta - M. Ndouras krauna kamuolį iš viršaus - 53:58. D. Adomaitis prašo minutės pertaukėlės.
DJ Seeley "sužingsniuoja", varžovų atakos ir toliau efektyvios - 53:56.
D. Sirvydis pameta kamuolį, "Unics" persveria rezultatą savo naudai - 53:54.
Kazanės ekipa išnaudoja bet kokią vilniečių klaidą. Dvi sėkmingas atakas surengę svečiai priartėja 53:52. Minutės pertraukėlė.
A. Butkevičius pataiko tritaškį - 53:48.
P. Henry pataiko antrą tritaškį iš eilės - 40:48.
P. Henry pataiko tritaškį, tuo pačiu atsako ir M. Girdžiūnas - 50:45.
E. Kairys prasižengia ketvirtą kartą ir sėda ant atsarginių suolo.
DJ Seeley nepataiko jau trečio savo tritaškio metimo. D. Suttonas sėkmingai žaidžia po krepšiu - 47:42.
DJ Seeley pavyksta nutraukti nesėkmingų atakų seriją - 45:40.
Trečią kėlinį Kazanės komanda pradeda 5 taškais be atsako - 43:40.
Vilniaus komandoje D. Suttonas ir M. Echodas pelnė po 9 taškus, "Unics" ekipoje išsiskiria R. Morganas su 8 taškais.
Po dviejų kėlinių "Rytas" priekyje 43:35.
D. Adomaičio auklėtiniai puikiai ginasi ir nesuteikia varžovams šanso sumažinti skirtumą. R. Stipčevičiaus paskutinis metimas tikslo nepasiekia.
Po taiklaus M. Echodo baudos metimo - didžiausias skirtumas rungtynėse - 43:35.
D. Suttono netaiklų metimą po krepšiu taiso M. Echodas. "Unics" krepšininkai dar sugeba prasižengti.
D. Suttonas pergudrauja varžovų aukštaūgį - 40:35.
D. Suttonas vėl išprovokuoja varžovų pražangą - 38:35.
D. Suttonas greitoje kontratakoje didina "Ryto" persvarą - 37:33.
D. Suttonas grumiasi kaip liūtas po varžovų kepšiu, stoja prie baudų metimo linijos, bet pataiko vieną metimą - 35:33.
R. Morganui per rankas kerta D. Sirvydis. Svečiai baudų neprameta - 34:33.
Vilniečiams neužtenka 24 sek. laiko, kad mestų į krepšį.
"Ryto" ataka nerezultatyvi, kitoje aikštės pusėje "Unics" išprovokuoja M. Echodo pražangą - 34:31.
D. Suttonas randa M. Echodą po krepšiu, lietuvis krauna iš  viršaus - 34:29. "Unics" prašo minutės pertaukėlės.
DJ Seeley toliau drasko varžovų gynybą - 32:29.
R. Stipčevičius pataiko du baudų metimus, tačiau svečiai atsako taikliu dvitaškiu.
E. McCollumas pataiko dvitaškį, kitoje aikštės pusėje vilniečių keli metimai iš eilės nepasiekia tikslo.
R. Stipčevičius išmėgina ranką nuo trijų taškų linijos ir pataiko - 28:25.
Svečiai pataiko tritaškį, tačiau nesugeba sustabdyti DJ Seeley - legionierius nuo baudos metimo linijos neprameta - 25:23.
DJ Seeley pelno du taškus su pražanga. Po taiklaus baudos metimo - 23:20.
R. Stipčevičius dviem baudos metimais išveda "Rytą" į priekį - 20:18.
Po pirmo kėlinio lygu 18:18.
R. Stipčevičius atlieka juvelyrinį perdavimą M. Echodui, šis krauna kamuolį iš viršaus.
Vilniečiai daug laisvės neturi - svečiai be kompromisų mėgina užgesinti aikštės šeimininkų entuziazmą pražangomis. Po E. Bendžiaus baudos metimų - 16:16.
A. Butkevičius sėkmingai grumiasi po krepšiu ir stabdomas pražanga. Puolėjo baudos metimai taiklūs - 14:14.
"Ryto" naujokas R. Stipčevičius eina į aikštę. M. Echodas išprovokuoja varžovų pražangą ir pataiko abu baudų metimus - 12:14.
A. Butkevičius prasižengia puldamas, M. Ndouras paliktas laisvas deda į krepšį iš viršaus - 10:14. D. Adomaitis prašo minutės pertraukėlės.
J. Smithas pataiko tritaškį metimą - 10:12.
H. Pierria smeigia taiklų tritaškį ir išveda svečius į priekį - 7:9, tačiau M. Girdžiūnas atsako tuo pačiu - 10:9.
M. Girdžiūnas taiklus puldamas, tačiau prasižengia gindamasis. Po H. Pierrios taiklių baudos metimų 7:6.
D. Suttonas pelno du taškus su pražanga. Baudos metimas taiklus - 5:2.
A. Butkevičius atidaro taškų sąskaitą taisydamas komandos draugo metimą.
Daugiau nei 2 min. komandos nesugeba pelnyti taškų.
"Ryto" starto penketas: D. Suttonas, D. Seeley, M. Girdžiūnas, E. Kairys, A. Butkevičius.