Lietuvis ypač naudingai išnaudojo savo laiką ant parketo. Nuo suolo kilęs įžaidėjas per 20 min. pelnė 17 taškų (4/6 dvit., 3/7 trit.) ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

Prieš lemiamą ketvirtį „Panathinaikos“ pirmavo 67:62.

L. Lekavičius žaidė visą ketvirtą kėlinį ir svarbiausiomis akimirkomis didino Atėnų klubo pranašumą.

Įžaidėjo tritaškis likus 4-ioms su puse minutės šeimininkų persvarą didino iki 9 taškų (81:72), o dar po dviejų minučių L. Lekavičius varė į neviltį „Olympiakos“ sirgalius pelnydamas penkis taškus iš eilės.

Po jo taškų prasidėjus priešpaskutinei minutei „Panathinaikos“ persvara išaugo iki 12-os (88:76), o svečiai per likusį laiką jau nebeatsitiesė.

Po mačo trumpame interviu pagyrų L. Lekavičiui negailėjo komandos draugas Nickas Calatesas, kuris prie pergalės prisidėjo 14 taškų.

Buvęs žalgirietis Axelis Toupane'as per 21 min. pelnė 9 taškus (2/5 dvit., 1/4 trit., 2/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo.

„Olympiakos“ neišgelbėjo ir neįtikėtinai pataikęs latvis Janis Timma, kuris smeigė 5 tritaškius iš 6-ių. Iš viso jo sąskaitoje – 17 taškų. Už jį rezultatyviau žaidė tik Georgios Printezis – 26 taškai.

„Panathinaikos“ (4-2): Lukas Lekavičius 17, Nickas Calathesas 14, Thanasis Antetokounmpo 14, Mattas Lojeski ir Jamesas Gistas po 10, Deschaunas Thomas 9, Ioannis Papapetrou 7, Stephane Lasme 5 taškai.

„Olympiakos“ (3-3): Georgios Printezis 26 (9/10 dvit., 1/2 trit., 5/6 baudos), Janis Timma (5/6 trit., 2/4 baudos), Nikola Milutinovas 11 taškų, Axelis Toupane'as 9 taškai (2/5 dvit., 1/4 trit., 2/4 baudos), Zachas Leday 7, Vassilis Spanoulis ir Kostas Papanikolaou po 4 taškus.

Vitorijos „Baskonia“ (2-4) – Stambulo „Fenerbahče“ (5-1) 72:74 (20:18, 13:15, 22:15, 17:26).

Paskutiniame turo mače Vitorijos „Baskonia“ namuose apmaudžiai 72:74 nusileido Stambulo „Fenerbahče“ ekipai.

Prieš lemiamą ketvirtį „Baskonia“ pirmavo 55:48. Svečiai kėlinio viduryje pavijo ir išlygino rezultatą.

Likus 1:48 min. Tornike Šengelija pataikė dvitaškį ir išvedė ekipą priekį (70:69). Kitoje atakoje tolimą metimą prametė Nikola Kaliničius, tačiau savo atakos ir „Baskonia“ nepavertė taškais – iš toli prametė Mattas Janningas.

Likus pusei minutės baudos metimus pataikė N. Kaliničius ir šeimininkai atsiliko 1 tašku (70:71). „Baskonia“ atakos metu net trys krepšininkų metimai skriejo pro šalį, nepataikė M. Janningas, T. Šengelija ir Ilimane Diopas.

Prieš kamuolį atkovojusį Kostą Slouką nesportinę pražangą užsidirbo M. Janningas. Tokiu būdų iš esmės pergalę užsitikrino svečiai, realizavę 3 baudos metimus (70:74) ir šeimininkams palikę 6 sek.

„Baskonia“ (2-4): Ilimane Diopas 17 (3/4 dvit., 11/13 baudos, 6 atkov. kam.), Tornike Šengelija 15 (4/5 dvit., 0/3 trit., 7/8 baudos), Patricio Garino 10 taškų.

„Fenerbahče“ (5-1): Luigi Datome 16 (3/6 dvit., 2/6 trit., 4/4 baudos, 5 atkov. kam.), Joffrey Lauvergne 15, Nikola Kaliničius, Janas Vesely ir Kostas Sloukas po 9 taškus.

Eurolygos rikiuotė po 6 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):