Antrą kėlinį užbaigė buvusio žalgiriečio Dee Bosto tritaškis, po kurio švieslentė fiksavo lygybę – 38:38.

„Barcelona“ atitrūko trečiame ketvirtyje, kurį laimėjo 29:21, o prieš lemiamą kėlinį svečiai iš Katalonijos pirmavo 67:59.

Dee Bostas pataikė tritaškį, tačiau čia lyg „Žalgiryje“ iniciatyvos ėmėsi Kevinas Pangosas, kuris po prasiveržimo pataikė dvitaškį su pražanga (62:71).

„Chimki“ traukė Aleksejus Švedas, kuris pataikė tritaškį su pražanga – 66:72.

Adamas Hanga atsakė dvitaškiu, tačiau baudas sumetė A. Švedas, tritaškį pataikė Sergejus Monia (71:74).

Nors Thomas Heurtelis atstatė 5-ių taškų pranašumą, bet po Tony Crockerio baudų ir Malcomo Thomo taškų likus 4 min. šeimininkus nuo svečių skyrė tik taškas (75:76).

Tačiau sėkmingiau sužaidusi „Barca“ likus minutei pirmavo 6-iais taškais (86:80). „Chimki“ per likusią minutę stebuklo nesukūrė ir nusileido 80:87.

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas žaidė 12 min., pelnė 8 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit., 4/5 baudos), atliko 2 rezultatyvus perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

„Chimki“ (1/5): Aleksejus Švedas 27 (6 rez. perd.), Tony Crockeris 17, Malcomas Thomas ir Dee Bostas po 9 taškus.

„Barcelona“ (4/2): Thomas Heurtelis 18, Chrisas Singletonas ir Ante Tomičius po 16, Victoras Claveras 10 taškų.

Eurolygos rikiuotė po 6 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):

16.Budučnost06-80

„Chimki“ kitame ture susitiks su Madrido „Real“, „Barca“ keliaus į Kauną.

Prieš šias rungtynes ne kaip kovas Eurolygoje pradėjusią „Chimki“ papildė 201 centimetrų puolėjas iš JAV Garlonas Greenas. 27-erių puolėjas vasarą buvo sudaręs kontraktą su Naujojo Orleano „Pelicans“, tačiau pagrindinėje komandoje neįsitvirtino bei NBA nesužaidė nei vieno mačo. Naujokas dar nebuvo registruotas šiam Eurolygos mačui.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)