Antrą kėlinį užbaigė buvusio žalgiriečio Dee Bosto tritaškis, po kurio švieslentė fiksavo lygybę – 38:38.

„Barcelona“ atitrūko trečiame ketvirtyje, kurį laimėjo 29:21, o prieš lemiamą kėlinį svečiai iš Katalonijos pirmavo 67:59.

Dee Bostas pataikė tritaškį, tačiau čia lyg „Žalgiryje“ iniciatyvos ėmėsi Kevinas Pangosas, kuris po prasiveržimo pataikė dvitaškį su pražanga (62:71).

„Chimki“ traukė Aleksejus Švedas, kuris pataikė tritaškį su pražanga – 66:72.

Adamas Hanga atsakė dvitaškiu, tačiau baudas sumetė A. Švedas, tritaškį pataikė Sergejus Monia (71:74).

Nors Thomas Heurtelis atstatė 5-ių taškų pranašumą, bet po Tony Crockerio baudų ir Malcomo Thomo taškų likus 4 min. šeimininkus nuo svečių skyrė tik taškas (75:76).

Tačiau sėkmingiau sužaidusi „Barca“ likus minutei pirmavo 6-iais taškais (86:80). „Chimki“ per likusią minutę stebuklo nesukūrė ir nusileido 80:87.

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas žaidė 12 min., pelnė 8 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit., 4/5 baudos), atliko 2 rezultatyvus perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

„Chimki“ (1/5): Aleksejus Švedas 27 (6 rez. perd.), Tony Crockeris 17, Malcomas Thomas ir Dee Bostas po 9 taškus.

„Barcelona“ (4/2): Thomas Heurtelis 18, Chrisas Singletonas ir Ante Tomičius po 16, Victoras Claveras 10 taškų.

Eurolygos rikiuotė po 6 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):

16.Budučnost06-80

„Chimki“ kitame ture susitiks su Madrido „Real“, „Barca“ keliaus į Kauną.

Prieš šias rungtynes ne kaip kovas Eurolygoje pradėjusią „Chimki“ papildė 201 centimetrų puolėjas iš JAV Garlonas Greenas. 27-erių puolėjas vasarą buvo sudaręs kontraktą su Naujojo Orleano „Pelicans“, tačiau pagrindinėje komandoje neįsitvirtino bei NBA nesužaidė nei vieno mačo. Naujokas dar nebuvo registruotas šiam Eurolygos mačui.