Po chaotiškų kelių pirmųjų atakų taškus ekipos rinko po priekinės linijos dvikovų, pataikė Paulius Jankūnas ir Earlas Clarkas bei Brandonas Daviesas su Alenu Omičiumi.

Atrodo, kad po keitimo aikštėje pasirodęs Derrickas Waltonas pernelyg daug galvojo apie išsidėstymą ant parketo ir nepastebėdavo to, kas po nosimi – varžovai tris kartus jam išmušė kamuolį iš rankų.

Paskutinis Edgaro Ulanovo metimas iš toli tikslo nepasiekė ir po pirmo kėlinio „Žalgiris“ pirmavo 18:15. Apskritai pirmame ketvirtyje liūto dalį taškų rinko P. Jankūnas (7 t.) ir B. Daviesas (6 t.).

Antrame kėlinyje ne kartą „Žalgiriui“ buvo pavykę atitrūkti 6-iais taškais (17:23, 27:33), tačiau sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai išlygino rezultatą – 33:33. Tad po dviejų kėlinių švieslentėje degė keturi trejetai.

Po ilgosios pertraukos ant parketo žalgiriečiai išbėgo kur kas su didesne energija ir netrukus po Nate'o Wolterso tritaškio ir B. Davieso dėjimo susikrovė 5-ių taškų pranašumą (38:43). Žalgiriečiai sužaidė geriausią kėlinį, kurį laimėjo 24:15 bei prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 57:48.

Pakilias nuotaikas kiek aptemdė nežinia dėl kapitono: P. Jankūnas sėdo ant suolo, panašu, kad aukštaūgis susitrenkė klubą ir patyrė nedidelę traumą.

Krepšininkas nebegrįžo ant parketo, tačiau ir be kapitono žalgiriečiai padarė savo darbą ir įsirašė trečią pergalę – 72:60.

„Budučnost“ (0-6): Alenas Omičius 16, Nemanja Gordičius ir Earlas Clarkas po 9, Coty Clarke'as 7, Edwinas Jacksonas 5, Filipas Barovičius 4, Nikola Ivanovičius ir Danilo Nikoličius po 3, Petaras Popovičius ir Aleksa Iličius po 2 taškus, Suadas Sehovičius (per 15 min.) taškų nepelnė, Seadas Sehovičius nežaidė.

„Žalgiris“ (3-3): Brandonas Daviesas 20 (9/14 dvit., 2/2 baudos, 5 atkovoti kamuoliai, 20 naud. balų), Antanas Kavaliauskas 12 (4/4 dvit., 4/4 baudos, 5 atkovoti kam., 19 naud. balų), Nate'as Woltersas 10 (3/5 dvit., 1/4 trit., 1/2 baudos 6 rez. perd., 4 klaidos), Edgaras Ulanovas 8 (2/4 dvit, 0/3 trit., 4/4 baudos), Aaronas White'as 6 (2/6 dvit., 2/2 baudos), Artūras Milaknis (1/6 trit.), Derrickas Waltonas (0/4 dvit., 1/1 trit., 3 rez., perd., 3 atkov. kam.) ir Marius Grigonis po 3, Thomas Walkupas (per 16 min.), Leo Westermannas (18 min., 6 atkov., kam., 5 rez. perd.), Laurynas Birutis (per 2:21 min.) taškų nepelnė.

Statistika („Budučnost“ – „Žalgiris“):

Dvitaškiai: 17/40 (42,5 proc.) – 22/41 (53,7 proc.)

Tritaškiai: 6/20 (30 proc.) – 4/18 (22,2 proc.)

Baudų metimai: 8/17 (47,1 proc.) – 16/17 (94,1 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 32 – 39

Rezultatyvūs perdavimai: 12 – 20

Perimti kamuoliai: 6 – 3

Klaidos: 7 – 9

Blokai: 2 – 1

Pražangos: 21 – 22

Kitas rungtynes Kauno komanda žais lapkričio 16 dieną namuose su „Barcelona“.

Eurolygos rikiuotė po 6 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):

16.Budučnost06-80

„Budučnost“ su „Žalgiriu“ Eurolygoje susitiko trečią kartą. 2002-2003 metų sezone komandos pasidalijo po pergalę. Tuomet triumfavo namie rungtyniavusios komandos.

„Žalgirį“ Juodkalnijoje palaikė ir trys dešimtys iš Lietuvos atvykusių sirgalių.