Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 29:22, po trijų – 50:44, o paskutiniame ketvirtyje atitrūko nuo varžovų ir šventė užtikrintą pergalę. 39-ąją min. komandas skyrė net 18 taškų (75:57).

Panevėžiečiai taikliau metė dvitaškius ir tritaškius bei laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37-26

Kitas rungtynes Panevėžio klubas žais lapkričio 13 dieną išvykoje su Atėnų AEK (Graikija) komanda.

Lietkabelis“: Simas Jasaitis 16 (3/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 1/1 baudos), Jamaras Wilsonas 12 (5 atk.k.), Saulius Kulvietis ir Dominikas Mavra po 11, Paulius Valinskas 6 (6 atk.k., 4 rez.p.), Frana Pilepičius 6, Donatas Tarolis ir Mindaugas Kupšas po 5, Štefanas Šinovecas ir Mike'as Morrisonas po 3.

„JDA Dijon“: Gavinas Ware'as 13 (9 atk.k.), Ryanas Pearsonas 12, Obi Emegano 8.

A grupėje antradienį Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija) komanda, kuriai atstovauja Donatas Sabeckis, svečiuose po pratęsimo 92:93 (23:17, 26:23, 10:25, 25:19; 8:9) pralaimėjo Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) krepšininkams.

D. Sabeckis per 26 min. pelnė 14 taškų (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 1/2, baudos 1/2), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 ir prasižengė 5 kartus.

Visus penkis mačus pralaimėjusi Liudvigsburgo komanda A grupėje yra paskutinė – aštunta.

B grupėje antradienį Nantero „Naterre 92“ (Prancūzija) komanda, kuriai atstovauja Adas Juškevičius, namuose 96:87 (22:26, 24:23, 27:16, 23:22) nugalėjo Fribūro „Olympic“ (Šveicarija) ekipą.

A. Juškevičius per 25 min. pelnė 8 taškus (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 2/6), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

Nantero ekipos sąskaitoje – dvi pergalės ir trys pralaimėjimai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)