Pirmajame rate tik kartą pralaimėjusi uostamiesčio ekipa pasiekė jau šeštąją pergalę iš eilės.

Po pirmo kėlinio „Neptūnas“ pirmavo 19:16. Antrame ketvirtyje svečiai iš uostamiesčio buvo atitrūkęs net 36:19. Klaipėdiečiai antrą ketvirtį laimėjo 22:15 ir švieslentė po pirmosios mačo pusės fiksavo 10-ies taškų pranašumą – 41:31.

Trečiamme kėlinyje strigę šeimininkai pelnė tik 12 taškų, o „Neptūnas“ prieš lemiamą kėlinį pirmavo net 59:43.

Tačiau „Rytas“ ankčiau laiko sudėti ginklus neketino.

Likus 3:36 min. po Arno Butkevičiaus dėjimo komandas skyrė tik 9 taškai – 60:69. Eimanto Bendžiaus tritaškis iš savo vietų pakėlė visus sostinės ekipos sirgalius (66:73), o iki kėlinio pabaigos buvo likusios kiek daugiau nei 2 minutės.

Tačiau lemiamu metu vilniečiai puldami darė vieną klaidą po kitos ir taip prarado viltis išsigelbėti. Šturmą atlaikę svečiai nuskambėjus finalinei sirenai šventė saldžią pergalę 78:66.

„Neptūnas“: Jerai'us Grantas 25, Lorenzo Williamsas 10, Osvaldas Olisevičius 9 taškai.

„Rytas“: Dominique'as Suttonas 23, D. J. Seeley 12, Eimantas Bendžius 9 taškai.

Vilniaus ekipa dėl incidento lėktuve ir atidėtų skrydžių po Europos taurės turnyro rungtynių Juodkalnijoje į Vilnių grįžo tik naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„Neptūnas“ (8 pergalės/1 pralaimėjimas) pirmauja čempionate, o „Rytas“ (6/2) užima trečiąją poziciją.