„Gerai pradėjome, viskas neblogai klojosi, tačiau pametėme galvas, pasileisdavome į tą „Real“ žaidimą „bėk ir mesk“. Mums jis neparankus buvo, prasidėjo klaidos ir viskas, – konstatavo A. Milaknis. – Pametėme galvas. Pora atakų, nesusikalbėjimų ir tokia komanda kaip „Real“ už tai baudžia“.

„Žalgiris“ ne pirmą kartą Eurolygoje puikiai startuoja rungtynėse, tačiau varžovai prisitaiko ir sugeba grįžti į rungtynes. Analogiškas rungtynių scenarijus buvo pralaimėtame mače su „Fenerbahče“ bei laimėtoje dvikovoje Atėnuose su „Panathinaikos“.

„Neturime „žudiko“ instinkto – kai laimime 10 ar 15 taškų, nesugebame išlaikyti tos persvaros. Čia kito lygio komandos, Europos čempionai, viskas greitai keičiasi. Turime išmokti labiau kontroliuoti varžybų eigą“, – sakė jis.

„Labai gaila, kelis kartus mes pirmavome ir turėjome progą nugalėti. Labai skaudus pralaimėjimas. Lemiamu metu padarėme neatleistinas klaidas, tuo metu jie sužaidė puikiai ir laimėjo rungtynes“, - po rungtynių sakė N. Woltersas.

Amerikietis ir vėl buvo rezultatyvus Eurolygoje, pelnęs 16 taškų. N. Woltersas komandoje atsiliko tik nuo Pauliaus Jankūno, kuris vien per pirmą kėlinį surinko 10 taškų ir rungtynes baigė su 18 savo sąskaitoje.

Kapitonas taip pat buvo naudingiausias kauniečių ekipoje su 27 naudingumo balais. Tiesa, gražūs skaičiai P. Jankūno nedžiugina.

„Sunku po pralaimėjimo kažką vertinti, jie laimėjo. Savo pasirodymo nevertinu niekaip, tai nesvarbu, nes mes pralaimėjome.

Mūsų klaidos puolime leido jiems bėgti į priekį ir pelnyti lengvus taškus. Du ar tris kartus turėjome persvarą, jie atsiliko, natūralu, kad turėjo suaktyvinti gynybą. Mūsų klaidos, neatkovoti kamuoliai nulėmė rezultatą”, - po kalbėjo P. Jankūnas.

Kitas rungtynes Lietuvos čempionai žais lapkričio 9 dieną išvykoje su Podgoricos „Budočnost“ komanda.