Prieš mačą pagerbta „Barcelonos“ legenda – karjerą šią vasarą baigęs 38-erių Juanas Carlosas Navarro.

Vienas garsiausių pastarojo dvidešimtmečio Europos krepšininkų, ilgametis „Barcelonos“ klubo snaiperis J. C. Navarro šį rugpjūtį nusprendė baigti profesionalo karjerą, kurioje – net 20 sezonų „Barcelonos“ komandoje ir vienas Memfio „Grizzlies“ ekipoje NBA lygoje.

Nors mačą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, antrame kėlinyje įsibėgėjusi „Maccabi“ persvėrė rezultatą – 27:25.

„Barca“ pirmoje mačo dalyje nežymiai laimėjo kovą po krepšiais (19–16), tačiau atitrūkti neleido prastas pataikymas, vos 11 taiklių dvitaškių iš 26-ių metimų ir 3 tritaškiai iš 10-ies.

Beje, antrame ketvirtyje Ante Tomičiaus dvitaškis leido jam pakilti į pirmą vietą pagal pataikytų dvitaškių skaičių, iš viso po šio mačo 31-erių krepšininko sąskaitoje – 952 dvitaškiai.

Pergalės pamatus „Barca“ paklojo po ilgosios pertraukos trečią ketvirtį laimėjusi net 25:7.

Lemiamame kėlinyje katalonų pranašumas siekė net 23 taškus, o likusios minutės esmės jau nebekeitė. „Barca“ šventė pergalę 74:58 (18:12, 16:21, 25:7, 15:18).

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas žaidė 26min., pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 1/4 trit.,), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas, atkovojo ir perėmė 1 kamuolį.

„Barcelona“ (3/2): Victor Claver 14, Kyle Kuric 13, Ante Tomičius 12, Chrisas Singletonas 9, Kevinas Pangosas (6 rez. perd.) 7 taškai.

„Maccabi“ (1/4): Angelo Caloiaro 11, Johnny O'Bryantas 10, Alex Tyus 9 taškai.

Eurolygos rikiuotė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, pelnyti taškai, praleisti taškai, taškų santykis):