Davido Blatto auklėtiniai gerai pradėjo rungtynes ir 10:4 atitrūko nuo CSKA. CSKA strategas Dimitrios Itoudis paprašė minutės pertraukėlės. Po pirmo kėlinio svečių perspava aptirpo iki 2 taškų – 13:15.

Antrame ketvirtyje svečiams vėl buvo pavykę atitrūkti (21:30), tačiau CSKA prieš ilgąją pertrauką skirtumą sumažino iki 4-ių taškų (31:35).

Trečiame kėlinyje D. Itoudžio auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir susikrovė 8-ių taškų pranašumą.

Prieš lemiamą kėlinį šeimininkai pirmavo 52:44. Jame sužaidus 4 min. intriga niekur nedingo, po Vassilio Spanoulio tritaškio ekipas teskyrė dvi sėkmingos atakos (54:50).

Likusios minutės krepšinio sirgaliams dovanojo meistrišką dviejų Eurolygos titanų kovą.

Po fantastiško Sergio Rodriguezo perdavimo Willas Clyburnas dėjimu ore didino šeimininkų pranašumą iki 6-ių taškų, tačiau jį panaikino V. Spanoulis, kurio du tritaškiai likus 3 min. išlygino rezultatą – 61:61.

Po užsitęsusios CSKA atakos galiausiai prie baudos metimų linijos stojo W. Clyburnas, kuris pataikė tik vieną baudos metimą – 64:63.

OLY atakoje V. Spanoulis vėl ėmėsi iniciatyvos, tačiau jo tolimas metimas buvo labai netaiklus. Vėl prie baudos metimo linijos stojęs W. Clyburnas šįkart buvo taiklus – 66:63.

Svečiams buvo likusios 30 sek. Axelio Toupane'o tritaškis tikslo nepasiekė, o prie baudų metimo linijos stojęs Corry Higginsas iš esmės įtvirtino penktą iš eilės CSKA pergalę – 69:65.

Tuo metu „Olympiakos“ patyrė antrą nesėkmę per pastarąsias trejas rungtynes (3/2).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Sergio Rodriguezas – 20 taškų, iš jų 18 pelnė tritaškiais (6/10), ispanas pakartojo Eurolygoje pataikytų tritaškių skaičių. W. Clyburnas pridėjo 17 taškų.

OLY gretose V. Spanoulis pelnė 16 taškų (6 rez. perd.), iš jų 11-a pelnytų antrame kėlinyje.

Ne pats geriausias vakaras mačą starto penkete pradėjusiam Axeliui Toupane'ui: buvęs žalgirietis žaidė virš 15 min., taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/4 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir kartą suklydo.

CSKA (5/0): Sergio Rodriguezas 20 (1/5 dvit., 6/10 dvit., 5 rez. perd.), Willas Clyburnas 17, Cory Higginsas 11 taškų.

„Olympiakos“ (3/2): Vassilis Spanoulis 16 (6 rez. perd.), Georgios Printezis 14, Nigelas Williamsas-Gossas 13 taškų.

Vitorijos „Baskonia“ (2/3) – Stambulo „Daruššafaka“ (1/4) 82:56 (16:16, 22:14, 26:11, 18:15)

Kitame mače Vitorijoje, kur susitiko „Baskonia“ (2/3) ir Stambulo „Daruššafaka“ (1/4), intriga gyva buvo du pirmus kėlinius. Po ilgosios pertraukos „Baskonia“ tvirtai perėmė iniciatyvą, trečią ketvirtį laimėjo net 26:11 ir pergalingai užbaigė rungtynes – 82:56 (16:16, 22:14, 26:11, 18:15).

„Baskonia“ (2/3): Tornikė Šengelija 13, Darrunas Hilliardas 12, Vincentas Poirier 10, Luca Vildoza 9 taškai.

„Daruššafaka“ (1/4): Oguzas Savas ir Michaelas Ericas po 12, Berkas Demiras 8 taškai.

Stambulo „Fenerbahče“ (4/1) – Miuncheno „Bayern“ (2/3) 88:84 (28:26, 23:22, 14:17, 23:19)

Tikrą pirtį Stambule Željko Obradovičiaus kariaunai užkūrė bavarai: Miuncheno „Bayern“ iki paskutinių minučių kibo į atlapus Eurolygos vicečempionams.

Likus 3 min. „Fenerbahče“ pranašumas siekė tik 1 taškas (79:78). Kostas Sloukas pataikė du baudos metimus, bet Vladimiro Lučičiaus dvitaškis bavarus priartino prie Stambulo klubo (81:80).

Svarbiu momentu nesudrebėjo Marko Guduričiaus ranka (84:80), po nesėkmingos svečių atakos dėjimu pranašumą didino Janas Vesely (86:80).

Svečiams buvo likusios 38 sek.

Visgi per jas „Bayern“ nustebinti nebespėjo ir „Fenerbahče“ iškovojo pergalę 88:84 (28:26, 23:22, 14:17, 23:19).

„Fenerbahče“ (4/1): Luigi Datome 19, Janas Vesely 16, Nikola Kaliničius 11., Joffrey Lauvergne 10 taškų.

„Bayern“ (2/3): Devinas Bookeris 15, Vladimiras Lučičius 13, Stefanas Jovičius 12, Petteri Koponenas 11 taškų.

Eurolygos rikiuotė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, pelnyti taškai, praleisti taškai, taškų santykis):