Įpusėjus dvikovai rezultatas buvo lygus – 49:49. Po didžiosios pertraukos Vilniaus ekipa tarsi įjungė aukštesnę pavarą – puikiai gynėsi, o kitoje aikštės pusėje rinko taškus. Ketvirtame ketvirtyje D. Adomaičio auklėtiniai turėjo jau 25 taškų persvarą – 82:57, ir ramiai užbaigė rungtynes.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai (3/2) 92:69 (26:23, 23:26, 22:8, 21:12) nugalėjo Baro „Mornar“ (1/4) krepšininkus.

Po mačo strategas pažymėjo, kad šiame mače „Rytas“ sužaidė labai skirtingas dvi rungtynių dalis.

„Išvydome dvi skirtingas rungtynių puses. Pirmame kėlinyje darėme begalę klaidų gynyboje. Po kiekvienos iš jų varžovai mus baudė, arba tritaškiais, arba gerais sprendimais puolime.

Antroje mačo pusėje pagerinome gynybą. Mažesnė rotacija leido mums sėkmingiau apsiginti, tad nekartojome tų klaidų, kurias darėme mačo pradžioje.

Tiesiog turime demonstruoti tokį žaidimą viso mačo metu. Sezono pradžioje turėjome daug bėdų dėl traumų, dabar visi grįžo į rikiuotę ir mūsų prioritetas yra pasiruošti naujoms rungtynėms“, – po mačo teigė Dainius Adomaitis.

Treneriui pritarė 13 taškų pelnęs ir 6 kamuolius atkovojęs Martynas Echodas.

„Pirmoje mačo pusėje žaidėme tikrai prastai. Puolime nestrigome, tačiau gynyboje po pick-and-roll'ų mūsų gynyba buvo bloga.

Jie pataikė daug tritaškių. Antroje rungtynių pusėje laikėmės rungtynių plano ir laimėjome 23 taškų persvara“, – teigė M. Echodas.

„Rytas“ iškovojo trečią pergalę D grupėje. Kitas rungtynes vilniečiai žais Malagoje su „Unicaja“ lapkričio 7 dieną.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)