Šį sezoną pralaimėjimo skonio dar nepatyrę Pablo Laso auklėtiniai namuose 90:77 (21:19, 21:17, 28:22, 20:19) įrodė pranašumą prieš San Pablo „Burgos“ krepšininkus.

Madrido klubas Ispanijos čempionate pasiekė septintąją pergalę paeiliui, o „Burgos“ suklupo penktą kartą per septynis mačus.

„Real” šiame susitikime metė net 32 tritaškius, iš kurių tikslą pasiekė 13 (40 proc. taiklumas). Daugiausiai (4/8) pataikė rezultatyviausiai žaidęs Sergio Llullas.

Snaiperis iš viso surinko 19 taškų, o jam geriausiai talkino Jaycee Carrollas, Rudy Fernandezas ir Gabrielis Deckas, pelnę atitinkamai 14, 13 ir 11 taškų.

„Karališkasis“ klubas nesustabdė varžovų puolėjo iš Slovėnijos Vlatko Čančaro. 21-erių aukštaūgis surinko 24 taškus.

Kitose sekmadienio rungtynėse fantastišką pasirodymą surengė buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas, kurio vedama „Barcelona“ taip pat pratęsė pergalių seriją iki šešių.

Svetislavo Pesičiaus kariauna per pratęsimą 94:92 (14:25, 26:13, 21:19, 20:24, 13:11) palaužė Badalonos „Joventut“.

K. Pangosas per 31 minutę pelnė net 32 taškus (7/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 12/13 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

Būtent kanadiečio baudos metimas pratęsime likus žaisti 25 sekundes įtvirtino katalonų pergalę ir ketvirtąjį Badalonos klubo pralaimėjimą per septynis mačus.

Po 12 taškų prie „Barcelonos“ pergalės pridėjo Chrisas Singletonas ir Kevinas Seraphinas, 11 – Artiomas Pustovijus, 10 – Victoras Claveras.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)