Pirmąją rungtynių pusę besivejančiųjų vaidmenyje buvę svečiai tik ketvirtajame kėlinyje palaužė Ispanijos ekipą ir triumfavo 106:91 (26:29, 26:26, 28:22, 26:14).

Eurolygos debiutantai nuo mačo pradžios spaudė favoritus ir startavo galingu 13:4 spurtu. Vis dėlto, susikaupę CSKA krepšininkai ėmė greitai mažinti deficitą ir po pirmojo ketvirčio atsiliko tik 3 taškais.

Antrasis kėlinys vyko apylygiai – nė viena komanda nesugebėjo perimti iniciatyvos. Ilgoji pertrauka prasidėjo rezultatui esant 55:52 „Herbalife“ naudai.

Trečiojo ketvirčio metu svečiai sugebėjo persverti rezultatą, tačiau Las Palmo ekipa nepaleido Dimitrio Itoudžio auklėtinių ir likus žaisti 10-čiai minučių turėjo tik 3 taškų deficitą – 77:80.

Nors paskutinysis kėlinys prasidėjo taškas į tašką, tačiau jo viduryje CSKA įjungė aukštesnę pavarą. Rusijos ekipa 6 minučių atkarpą laimėjo 22:10 ir užsitikrino ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.

Maskvos CSKA: Nando De Colo 22, Cory Higginsas 17, Othello Hunteris 16, Alecas Petersas ir Willas Clyburnas (8 atk. kam.) – po 15.

Las Palmo „Herbalife“: Clevinas Hannah 17, D.J. Strawberry 16, Christopheris Evansas 14.

Eurolygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, įmesti, praleisti taškai, taškų skirtumas):