Po permainingos kovos Stambule 79:71 (23:18, 24:22, 11:24, 21:7) triumfavo „Barcelona“ su Kevinu Pangosu.

Svečiai per pirmas penkias minutes susikrovė dviženklę persvarą mačą pradėdami atkarpa 13:3. Vis dėlto „Daruššafaka“ ekipa spurtavo ir pirmąjį ketvirtį baigė turėdami 5 taškų deficitą – 18:23.

Antrajame kėlinyje vyko apylygė kova, tačiau „Barcelona“ užbaigė pirmąją mačo pusę sėkmingiau ir prasidedant ilgajai pertraukai buvo susikrovę 7 taškų persvarą – 47:40.

Vis dėlto, įsimintiniausiu epizodu per pirmąsias 20 rungtynių minučių tapo šeimininkų ekipos marškinėlius vilkintis Berkas Demiras – turkas aidint antrojo kėlinio sirenai paleido kamuolį nuo savo baudų metimo linijos, o kamuolys, atsimušęs į lentą, įkrito į krepšį.

Antrąją rungtynių dalį galingai pradėjo „Daruššafaka“ krepšininkai – per pirmąsias 3 ketvirčio minutes spurtavo 9:0 ir perėmė iniciatyvą. Puikiai kėlinį užbaigę turkai likus žaisti paskutiniosioms 10-čiai minučių pirmavo 64:58.

Vis dėlto, „Barcelona“ sugebėjo atsitiesti. Stevislavo Pesičiaus auklėtiniai kėlinį pradėjo 9:1, tačiau ilgą laiką nesugebėjo atsiplėšti nuo aikštės šeimininkų.

Mačo baigtį nulėmė „Daruššafakos“ krepšininkų nuovargis – nebesugebėdami apsiginti jie ėmė rinktis pražangas prieš varžovus, kurie sumetę baudas susikrovė 8 taškų pranašumą ir iniciatyvos nebepaleido.

„Barcelona“: Chrisas Singletonas 18, Ante Tomičius 17, Thomasas Heurtelis 13, Kevinas Seraphinas 9, Kevinas Pangosas 7.

„Daruššafaka“: Michaelas Ericas 17 (9 atk. kam.), Stantonas Kiddas 10, Berkas Demiras ir Merkelis Brownas – po 8.

Eurolygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, įmesti, praleisti taškai, taškų skirtumas):