Atkakliai taškas į tašką vykusį pirmą kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo 23:20, o prie to prisidėjo A. Gudaitis, per 4 minutes pelnęs 5 taškus ir sugriebęs 3 kamuolius. Antras ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 7:0, o iniciatyvą praradusi Milano komanda atsigavo tik po didžiosios pertraukos.

Latvis Dairis Bertanis tritaškiu išlygino rezultatą 49:49, puikiai abejose aikštės pusėse žaidė A. Gudaitis. Verta išskirti epizodą, kai buvęs žalgirietis Dee Bostas po krepšiu stabdydamas lietuvį užsidirbo nesportinę pražangą.

„AX Armani Olimpia“ gerbėjai negalėjo nusėdėti tribūnose iš džiaugsmo, kai jų numylėtiniai pelnė tris tritaškius iš eilės ir atitrūko 62:57.

„Chimki“ stratego Georgioso Bartzoko nervai nelaikė – gavo techninę pražangą, tačiau ši išėjo į naudą jo auklėtiniams. Klaidos ir netaiklūs metimai leido svečiams ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai.

Nesėkmingą ruožą „dizaineriams“ taikliu tritaškiu nutraukė Mindaugas Kuzminskas.

Likus žaisti 4 minutes A. Gudaitis buvo priverstas palikti aikštę, nes varžovas pradrėskė lietuviui veidą. Srūvantį kraują medikai sustabdė drabužinėje.

Paskutinės minutės dramoje du sudėtingus tritaškius įsmeigęs Sergejus Monia išlaikė intrigą, o pergalę užtikrino Mike'o Jameso trys iš eilės pataikyti baudos metimai.

Likus žaisti 3,3 sek. tritaškį metusiam amerikiečiui už rankos kepštelėjo Jordanas Mickey.

Po traumos aikštėje daugiau nepasirodęs A. Gudaitis per 26 min. pelnė 13 taškų (3/6 dvitaškiai, 7/10 baudos), atkovojo 13 kamuolių, kartą suklydo, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

13 atkovotų kamuolių - asmeninis vidurio puolėjo rekordas Eurolygoje.

M. Kuzminskas nugalėtojams per 21 min. pelnė 9 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

„AX Armani Olimpia“: Mike'as Jamesas 25 (8 rez.p.), Dairis Bertanis 16 (4/9 tritaškiai), Artūras Gudaitis 13 (13 atk.k.), Mindaugas Kuzminskas 9.

„Chimki“: Jordanas Mickey 26 (12/15 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos), Aleksejus Švedas 19 (4/9 dvitaškiai, 1/10 tritaškiai, 8/10 baudos, 10 rez.p.), Dee Bostas 14 (4/7 tritaškiai).

Turkų Stambulo klubų akistatoje netikėtą pralaimėjimą patyrė praėjusio sezono vicečempionas „Fenerbahče“ (3-1) klubas. Željko Obradovičiaus auklėtiniams skaudų antausį skėlė trijų buvusių žalgiriečių atstovaujama „Anadolu Efes“ (3-1) komanda. Pastaroji puikiai sužaidė antrą rungtynių dalį, eliminavo 16 taškų deficitą ir šventė pergalę 89:83 (12:26, 26:26, 28:13, 23:18).

Baigiantis antrajam kėliniui „Fenerbahče“ krepšininkai buvo daugiau nei užtikrinti savo pranašumu – pirmavo net 16 taškų skirtumu 48:32, tačiau po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje visiškai pasikeitė.

Iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai pasitelkė į pagalbą toliašaudę artileriją ir iki mačo pabaigos likus žaisti 5 minutes jau pirmavo 73:68. Bet kokios Ž. Obradovičiaus auklėtinių pastangos susigrąžinti iš rankų slystančią pergalę nuėjo perniek. Tai buvo pirmoji „Fenerbahče“ nesėkmė šį sezoną.

Nugalėtojų komandoje dar praėjusį sezoną Šarūno Jasikevičiaus komandų klausęs Vasilije Micičius buvo vienas rezultatyviausių žaidėjų. Jis per 29 min. pelnė 13 taškų (2/8 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Kitas „Žalgirio“ aprangą vilkėjęs krepšininkas Brockas Motumas per 7 minutes nepasižymėjo, o Jameso Andersono sąskaitoje 6 taškai (2/2 tritaškiai).

„Anadolu Efes“: Rodrigue Beaubois 17, Adrienas Moermanas 15 (10 atk.k.), Vasilije Micičius ir Tiboras Pleissas po 13.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 24 (8 atk.k., 7 rez.p., 36 naud.b.), Nicolo Melli 14, Kostas Sloukas 11 (8 rez.p.), Marko Guduričius 10.

Kitų ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

Miuncheno „Bayern“ (2-2) – Vitorijos „Baskonia“ (1-3) 77:71 (20:11, 23:21, 18:20, 16:19).

Bayern“: Derrickas Williamsas 22 (6/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/5 baudos), Maodo Lo 1, Nihadas Dedovičius 14, Vladimiras Lučičius 9 (6 atk.k.).

Baskonia“: Vincentas Poirier 24 (10/16 dvitaškiai, 4/4 baudos, 11 atk.k.), Tornike Šengelija 16, Mattas Janningas 12.

Madrido „Real“ (4-0) – Podgoricos „Budočnost“ (0-4) 89:55 (21:15, 23:16, 21:13, 24:11)

Real“: Jaycee Carrollas ir Anthony Randolphas po 11, Walteris Tavaresas (14 atk.k.) ir Jeffery Tayloras po 10.

Budočnost“: Nemanja Gordičius 13, Alenas Omičius 10 (8 tk.k.), Edwinas Jacksonas 9.

Pirėjo „Olympiacos“ (3-1) – Tel Avivo „Maccabi“ (1-3) 88:80 (18:21, 27:16, 23:20, 20:23)

Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 16 (5 rez.p.), Axelis Toupane'as 15 (4/5 tritaškiai, 3/3 baudos), Nigelis Williamsas-Gossas 14, Georgios Printezis 13, Saša Vezenkovas 7 (8 atk.k.).

Maccabi“: Deandre Kane'as 22 (6 rez.p.), Johnas Dibartolomeo, Johnny O'Bryantas ir Michaelas Rollas po 12, Tarikas Blackas 10.