Eurolygos sezoną dviem pergalėmis pradėję Rusijos čempionai savo aikštėje ketvirtadienį priėmė Stambulo „Daruššafakos“ krepšininkus. Permaininga rungtynių pradžia nė vienai ekipai nesuteikė galimybės užsitikrinti ramesnę dvikovos eigą.

Pirmame kėlinyje siautėjęs Nikita Kurbanovas pelnė net 11 taškų, tačiau antrajame buvo pristabdytas. Kaip ir visa CSKA ekipa.

Vos 12 taškų per antrą kėlinį sukrapštę D. Itoudžio auklėtiniai įpusėjus dvikovai atsiliko 31:38. Tačiau svečiai taip tik pabudino žvėrį. Po pertraukos grįžę Rusijos čempionai spurtavo ir po Sergio Rodriguezo dvitaškio išsiveržė į priekį 47:46. Apsukų nemažinę maskviečiai trečią kėlinį laimėjo 26:10.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui aikštės šeimininkai galėjo lengviau atsikvėpti – skirtumas išaugo iki 13 taškų (63:50). Tiesa, „Daruššafaka“ baltos vėliavos nekėlė ir dar pasispardė – likus žaisti 4 minutes komandas skyrė vos 5 taškai (70:65). Tačiau D. Itoudžio auklėtiniai pergalės iš rankų neišleido ir iškovojo trečią pergalę iš eilės.

CSKA šįkart neveikė toliašaudė artilerija – iš 26 tritaškių pataikė tik 5 (19 proc.).

Kitas rungtynes Rusijos čempionai žais kitą savaitę išvykoje su Las Palmo „Herbalife“ ekipa.

Maskvos CSKA: Cory Higginsas 14, Nikita Kurbanovas 13 (8 atk.k.), Sergio Rodriguezas 11, Nando De Colo 10, Alecas Petersas 9.

Stambulo „Daruššafaka“: Stantonas Kiddas 15, Michaelis Ericas 15 (11 atk.k.), Ray McCalumas 14 (7 atk.k.), Žanis Peineris ir MArkelis Brownas po 9.