Pirmoje rungtynių pusėje negalėję apsiginti nuo varžovų puolėjo Eriko Murphy tritaškių (18 taškų per pirmus du kėlinius), po pertraukos vilniečiai šią problemą išsprendė.

Tačiau nesugebėjo sutaisyti savo užsikirtusios toliašaudės artilerijos.

Pirmąjį (ir vienintelį) šeimininkų tritaškį D. Suttonas pataikė įpusėjus trečiam kėliniui ir įkvėpė nedidelį „Ryto“ emocinį proveržį, po kurio vilniečiai nutolo 48:42.

Visgi tada šeimininkai praleido varžovų spurtą 0:12 ir patys atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje – ketvirtojo kėlinio pradžioje „Rytas“ jau atsiliko 51:60.

Per likusį laiką vilniečiai situacijos aikštėje pakeisti neįstengė, žaidimo stiliaus nekeitė ir patyrė antrą pralaimėjimą turnyre per trejas sužaistas rungtynes.

Rezultatyviausias vilniečių gretose buvo D.J. Seeley, pelnęs 19 taškų.

Labai nesėkmingai rungtynės susiklostė „Ryto“ gretose Europos taurėje debiutavusiam Manny Harrisui. Atakuojantis gynėjas iš JAV žaidė 16 min., per kurias pelnė 3 taškus, tačiau pataikė vos 1 iš 5 dvitaškių, 1 iš 2 baudų, o visi 3 jo tritaškiai skriejo pro šalį.

Vilniaus komanda per visas rungtynes metė 11 tritaškių, iš kurių pataikė 1 (9,1 proc.). Varžovai prie trijų taškų linijos taip pat neblizgėjo, tačiau tikslą pasiekė 5 iš 18 (27 proc.) jų tolimų metimų.

Kovą po lenta vilniečiai laimėjo 33-26, tačiau klydo dažniau nei varžovai. „Rytas“ prarado 1, o „Skyliners“ – 9 kamuolius.

„Rytas“: D. J. Seeley 19 (8/12 dvit., 0/3 trit.), Evaldas Kairys 11 (9 atk. kam.), Dominique'as Suttonas 11, Eimantas Bendžius 7, Mindaugas Girdžiūnas 5, Manny Harrisas 3 (1/5 trit., 0/2 dvit.), Arnas Butkevičius 3, Deividas Sirvydis 2, Martynas Echodas 0 taškų.

„Skyliners“: Erikas Murphy 23 (4/8 trit., 9 atk. kam.), Jasonas Clarkcas 14, Trae Bellas-Haynesas 11, Jonas Wohlfarthas-Bottermanas 7 taškai.

Kitose grupės rungtynėse „Unicaja“ (2/1) išvykoje 96:85 (27:23, 20:14, 20:24, 29:24) nugalėjo Baro „Mornar“ (1/2) krepšininkus, o Kazanės „Uniks“ (3/0) savoje aikštėje 92:78 (31:6, 18:21, 20:25, 23:26) įveikė Turino „Fiat“ (0/3) ekipą.

Turnyro lentelė
(vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmesti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)

1.Uniks3027522550
2.Unicaja2125922930
3.Skyliners21209227-18
4.Rytas12214228-14
5.Mornar12243273-30
6.Fiat03233251-18

Kitą savaitę namuose „Rytas“ žais su Turino „Fiat“ komanda.

Primename, kad anksčiau „Rytas“ namie 80:72 įveikė Malagos „Unicaja“ krepšininkus ir išvykoje 73:86 nusileido Kazanės „Uniks“ ekipai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (211)